Fundusze Unijne

15% rabatu na szkolenia z pierwszej pomocy

W okresie letnim (01.07-31.08) wszystkie nasze szkolenia z pierwszej pomocy objęte są rabatem -15%. Warto skorzystać z okazji i przeszkolić swoich pracowników lub odświeżyć swoją wiedzę i umiejętności udzielania pierwszej pomocy.

Jak pokazują statystyki jedynie w 15 na 100 przypadków udzielamy pierwszej pomocy. Zdecydowana większość ludzi ma przeświadczenie, że to wyłącznie służby ratownictwa medycznego udzielają pierwszej pomocy. Tak nie jest. Zanim na miejscu zdarzenia pojawi się pogotowie, z każdą upływającą minutą szanse na przeżycie osoby poszkodowanej maleją o 7 do 10%.

Szkolenia to najlepsza metoda, aby nabyć wiedzę i umiejętności, by w sytuacji zagrożenia udzielić pierwszej pomocy. Szkolenia składają się z części teoretycznej, podczas której uczestnicy poznają podstawowy udzielania pierwszej pomocy. Kluczowa jednak jest część praktyczna szkolenia, symulacje i pokazy, dzięki którym uczestnik nabywa praktycznych umiejętności prawidłowego postępowania z poszkodowanym, udzielania mu pierwszej pomocy oraz utrzymywania go przy życiu do momentu przybycia służb ratunkowych.

Dowiedz się więcej o szkoleniach z pierwszej pomocy klikając tutaj.

Jeśli jesteś zainteresowany szkoleniami z pierwszej pomocy w promocyjnej cenie, skontaktuj się z nami.

Udostępnij na Facebooku
Udostępnij w LinkedIn

Chcesz o coś zapytać?