Fundusze Unijne

28.04 Światowy Dzień Bezpieczeństwa. Skorzystaj z bezpłatnych materiałów

Co roku pod koniec kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Bezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia w Pracy. W tym roku szczególnie wyjątkowy z uwagi na trwającą pandemię COVID-19. Z tego względu Międzynarodowa Organizacja Pracy ogłosiła, że w 2020 roku tematem przewodnim Dnia Bezpieczeństwa będzie zwalczanie chorób zakaźnych w pracy, w szczególności pandemii COVID-19.

Stop pandemii – przyłączamy się!

Zwalczanie chorób zakaźnych to przede wszystkim budowanie świadomości wśród pracowników, dostarczanie im wiedzy i rzetelnych informacji na temat chorób, profilaktyki i zasad postępowania.

Dzisiaj, kiedy wszyscy stawiają sobie pytanie Jak będzie wyglądała nowa rzeczywistość, ważne jest, by zadbać o podstawowe elementy wpływające na bezpieczeństwo Twoich pracowników. Wyposażając ich w środki ochrony indywidualnej, przygotowując odpowiednie warunki na stanowisku pracy, zadbaj również o to, aby wykonując swoje obowiązki postępowali zgodnie z wyznaczonymi procedurami, wiedzieli, jakie zachowania sprawiają, że ryzyko zakażenia się, nie tylko koronawirusem SARS-CoV-2, ale także innymi chorobami zakaźnymi, jest niskie.

Najlepszą metodą są oczywiście szkolenia – w każdej możliwej formie, czy to jako warsztaty, konsultacje, szkolenia online, szkolenia z wykorzystaniem platformy e-learningowej. Dzięki nim masz pewność, że dołożyłeś wszelkich starań, aby Twoimi pracownicy mieli wiedzę i rozwiali swoje wątpliwości i obawy przed przystąpieniem do pracy.

Co przygotowaliśmy dla Ciebie i Twoich pracowników?

Chcemy, aby ten wyjątkowy w tym roku Światowy Dzień Bezpieczeństwa sprawił, że Twoi pracownicy będą czuli się w pracy bezpiecznie. Pragniemy Ci w tym pomóc i dać to, w czym się specjalizujemy. Jednocześnie uważamy, że jeden dzień to zdecydowanie za mało, dlatego chcemy, abyś razem z nami przyłączył się do Tygodnia Bezpieczeństwa. 

Dlatego udostępniamy Tobie i Twoim pracownikom:

  • Szkolenie e-learningowe “Podstawy epidemiologii chorób zakaźnych, w tym COVID-19″, którego koszt to jedynie 5 zł brutto. Dodatkowo zyski ze sprzedaży szkolenia  przeznaczamy dla polskich placówek medycznych. >> Przejdź do szkolenia <<
  • Szkolenie e-learningowe z pierwszej pomoc, uwzględniające nowe wytyczne dot. RKO. Szkolenie jest całkowicie darmowe (promocja obowiązuje do 03.05.2020). >> Przejdź do szkolenia <<
  • Bezpłatne materiały nt. koronawirusa SARS-CoV-2 >> Dowiedz się więcej <<
  • Najnowszy artykuł pt. „Nowe bezpieczeństwo pracy przy ponownym uruchomieniu produkcji” >> Przejdź do artykułu <<
  • Film, w którym pytamy małych i dużych o bezpieczeństwo. A czy Ty zastanawiałeś się, czym dla Ciebie jest bezpieczeństwo?


Udostępnij na Facebooku
Udostępnij w LinkedIn

Chcesz o coś zapytać?