Fundusze Unijne

7. Ogólnopolska Konferencja Miesięcznika ATEST

W Trzebawi k. Poznania w dniach od 15 do 17 października br. miała miejsce 7. Ogólnopolska Konferencja Miesięcznika ATEST, poświęcona zagrożeniom wypadkowym w miejscu pracy
– ich identyfikacji, ocenie ryzyka i eliminacji.

Firma Team Prevent Poland jako jeden ze sponsorów tej konferencji zorganizowała w jej trakcie atrakcje związane z promocją zdrowia.

Na stoisku Team Prevent Poland uczestnicy mieli okazję, przy pomocy urządzenia Dermalux przekonać się jak dokładnie myją ręce i jak może to wpływać na ich zdrowie.

Innym punktem na stoisku Team Prevent Poland była demonstracja wpływu alkoholu na koordynację ruchową człowieka – uczestnicy mogli się o tym przekonać zakładając alkogogle i pokonując specjalnie przygotowany tor przeszkód.

Temat konferencji odnoszący się do zagrożeń w miejscu pracy zawierał także zagadnienia dot. stresu w miejscu pracy.
Wpisując się w tę tematykę zorganizowaliśmy także stanowisko pomiaru stresu i oceny efektywności technik relaksacyjnych, które również cieszyło się dużym zainteresowaniem.

Jedną z prelekcji prowadził również przedstawiciel firmy Team Prevent Poland. Pani Wioleta Kojzar, jako specjalista ds. zdrowia publicznego w swym wystąpieniu dot. stresu w miejscu pracy zwróciła uwagę na problem stresu i jego wpływu na pracę nie tylko z punktu widzenia jednostki, ale także z punktu widzenia pracodawcy.

Konferencja była owocnym wydarzeniem, które zostało bardzo dobrze odebrane przez jej uczestników. Wysoki poziom Konferencji pozwolił specjalistom ds. bhp poszerzyć swoją wiedzę dot. zagrożeń i ryzyka wypadków w miejscu pracy i jednocześnie wymienić się między sobą doświadczeniami i dobrymi praktykami.

Więcej informacji tutaj
Udostępnij na Facebooku
Udostępnij w LinkedIn