Automotive (z) kobiecą pasją

23 maja 2019, w oddziale Team Prevent w Bielanach Wrocławskich odbył się Brunch Jakościowy. Tym razem dedykowany kobietom pracującym w branży motoryzacyjnej. Ta edycja nosiła nazwę „Automotive (z) kobiecą pasją” i wzięło w niej udział 51 uczestniczek.

Tematy poruszane na Brunchu odnosiły się do najważniejszych informacji o Zatwierdzonych Interpretacjach (SI) i Często Zadawanych Pytaniach (FAQ), zarówno do standardu IATF 16949:2016, jak i do Wytycznych do certyfikacji. Uczestniczki miały możliwość zapoznania się z polską wersją językową tych dokumentów, które stanowią nieodzowną część tych standardów.  W kolejnej części prelekcji zostały przedstawione nowości w świecie jakości, m.in. wykaz najświeższych informacji o zapowiadanej publikacji nowego zharmonizowanego podręcznika FMEA. Kolejny wykład, z zakresu zmian i nowości w normie ISO 19011:2018 dotyczącej auditowania systemów zarządzania połączony był z grą tematyczną. Dzień zakończony został prezentacją  makijażu biznesowego, którego tajniki zdradziła nam Pani Wioletta Nowak z firmy Voila Make Up.

„Doświadczenie uczy nas, że dzięki długiemu błądzeniu odkrywamy krótszą drogę” – to właśnie te słowa Thomasa Hardy przyświecały nam w czasie spotkania. Mamy nadzieję, że dzięki wymianie poglądów i doświadczeń w codziennej pracy, a także inspirującym dyskusjom każda z uczestniczek poczuła ducha „Automotive (z) kobiecą pasją”.

W czasie Brunchu prezentowana była także oferta Wydawnictwa Team Prevent. Przedstawione zostały podręczniki referencyjne, jak również autorskie publikacje TP oraz nadchodzące plany wydawnicze. Była to także doskonała okazja do zebrania informacji o zapotrzebowaniu na kolejne tłumaczenia – chętnie wysłuchaliśmy propozycji uczestniczek Brunchu.

Dziękujemy wszystkim, którzy zaszczycili nas swoją obecnością w Bielanach Wrocławskich. Do zobaczenia na kolejnej edycji Brunchu Jakościowego!

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on linkedin
Udostępnij w LinkedIn
W jakim języku szkolić Ukraińców?

W jakim języku szkolić Ukraińców?

Coraz większą część pracowników w Polsce stanowią osoby z Ukrainy. Aby zatrudniać je legalnie, muszą one zostać przeszkolone tak samo jak nasi rodzimi pracownicy. Bez odpowiednio przeprowadzonych szkoleń bhp rozpoczęcie

Czytaj więcej »
Pozytywna organizacja

Pozytywna organizacja

Zapraszamy na wyjątkowe szkolenie otwarte Pozytywna organizacja: Jak ją budować w Twojej firmie, które odbędzie się w Poznaniu (11.03.2019) oraz we Wrocławiu (13.05.2019). Warsztat „Pozytywna organizacja” jest najlepszym i jedynym

Czytaj więcej »

Światowy Dzień Krwiodawcy

14 czerwca jest dniem urodzin Karla Landsteinera, który odkrył grupy krwi, za co w roku 1930 otrzymał nagrodę Nobla. Tego też dnia ustanowiono Światowy Dzień Krwiodawcy. Obchody tego dnia mają

Czytaj więcej »