Badania molekularne RT-PCR oraz testy antygenowe SARS-CoV-2 dla Twoich pracowników!

Dbasz o zdrowie swoich pracowników? Zależy Ci, aby Twój personel był zdrowy i nie stanowił potencjalnego źródła zakażenia SARS-CoV-2?

W dogodnym miejscu, w pełni dostosowane do funkcjonowania Twojej firmy, zapewniamy:

  • badania molekularne RT-PCR,
  • testy antygenowe (wynik już w ciągu 12-24 godzin).

Zaufaj nam! Od 15 lat wspieramy polskie firmy w zakresie zdrowia i bezpieczeństwa pracy.

Szybko i bezpiecznie

Dla Twoich pracowników dostępnych jest aż 40 punktów pobrań zlokalizowanych na terenie całej Polski (w każdym województwie co najmniej jeden punkt). W wybranych lokalizacjach dodatkowo dostępne są wymazobusy, które dojadą do Twojej firmy, a przeszkolony personel pobierze próbki do badania. W przypadku testów antygenowych wynik dostępny już po 15 minutach, a w wersji elektronicznej do pobrania do 12 godzin.

Pełna organizacja badań

Jeśli zlecasz nam organizację badań, w pełni przejmujemy całą logistykę. Dostarczasz listę pracowników i to wszystko! Nasi konsultanci kontaktują się z pracownikami, umawiają dogodny termin, dopełniają wszelkich formalności, a także odpowiadają na wszystkie pytania związane z przeprowadzeniem badań. Po przeprowadzeniu testów otrzymujesz od nas zbiorczą informację zawierającą szczegóły przeprowadzonych badań.

Wyniki badań z tłumaczeniem

Jeśli Twoi pracownicy wyjeżdżają za granicę, możemy również przygotować przetłumaczony komplet wyników badań. Dzięki temu zyskasz czas, a Twój pracownik od razu otrzyma niezbędne dokumenty. Zadbamy o Twoich pracowników!

Dowiedz się więcej o testach:

Zapytaj o szczegóły!
Dział Handlowy
handlowy@sqda.pl
+48 32 326 30 08

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on linkedin
Udostępnij w LinkedIn
COVID-19 a przepisy bhp

COVID-19, a przepisy bhp

Zagrożenie ze strony COVID-19 występuje powszechnie, w tym także w zakładach pracy. Występowanie zagrożenia w tym miejscu nadaje mu nowy, odrębny kontekst prawny, określany w dużej mierze przez przepisy bezpieczeństwa

Czytaj więcej »
Częstotliwość szkoleń okresowych bhp

Częstotliwość szkoleń okresowych bhp

Obowiązkiem pracodawcy jest nie tylko zapewnienie odpowiednich warunków pracy, ale też zorganizowanie szkoleń dla pracowników, przystosowujących do wykonywania zawodu. Jednym z najważniejszych zobowiązań pracodawcy jest konieczność przeprowadzania obowiązkowych szkoleń bhp.

Czytaj więcej »
Zasady zarządzania stresem

Zasady zarządzania stresem

Stres jest jednym z najczęstszych problemów, z jakimi borykają się ludzie w dzisiejszych czasach. Dotyka osób wszędzie, bez względu na wiek, płeć czy zawód. Stres, jak każdy dobrze wie, może

Czytaj więcej »