Fundusze Unijne

Bezpłatne szkolenie z metodyki prowadzenia modułu pierwszej pomocy

Moduł pierwszej pomocy jest jednym z podstawowych elementów każdego szkolenia okresowego bhp. Wiedza i umiejętności uczestników szkolenia po tym module powinny być na tyle szerokie, aby po zakończeniu szkolenia bez obaw mogli udzielić pierwszej pomocy w sytuacji zagrożenia.

W związku z tym specjaliści ds. bhp stoją przed nie lada wyzwaniem, aby podczas prowadzonych przez nich szkoleń moduł dot. pierwszej pomocy nie był suchą teorią, kolejnym do odhaczenia punktem w programie szkolenia.

Aby obalić mity, rozwiać wątpliwości, a przede wszystkim nauczyć, jak uczyć i mówić o pierwszej pomocy w trakcie szkoleń okresowych bhp, zorganizowaliśmy bezpłatne szkolenie dedykowane właśnie specjalistom ds. bhp.

Nasi trenerzy, czynni ratownicy medyczni, którzy na co dzień szkolą z zakresu pierwszej pomocy, odpowiedzą na najbardziej nurtujące pytania, poruszą tematy istotne z punktu widzenia bhp.

Bezpłatne szkolenie odbędzie się 10.09.2019 r. w Warszawie. Zgłoszenia przyjmowane są do 03.09.2019 r., liczba miejsc ograniczona.

Jeśli jesteś zainteresowany udziałem w szkoleniu lub masz dodatkowe pytania dotyczące szkolenia, skontaktuj się z nami:

Katarzyna Furczyk
tel.: +48 797 703 466
katarzyna.furczyk@teamprevent.com

Udostępnij na Facebooku
Udostępnij w LinkedIn

Chcesz o coś zapytać?