unia_31

Bezpłatne szkolenie z metodyki prowadzenia modułu pierwszej pomocy

Moduł pierwszej pomocy jest jednym z podstawowych elementów każdego szkolenia okresowego bhp. Wiedza i umiejętności uczestników szkolenia po tym module powinny być na tyle szerokie, aby po zakończeniu szkolenia bez obaw mogli udzielić pierwszej pomocy w sytuacji zagrożenia.

W związku z tym specjaliści ds. bhp stoją przed nie lada wyzwaniem, aby podczas prowadzonych przez nich szkoleń moduł dot. pierwszej pomocy nie był suchą teorią, kolejnym do odhaczenia punktem w programie szkolenia.

Aby obalić mity, rozwiać wątpliwości, a przede wszystkim nauczyć, jak uczyć i mówić o pierwszej pomocy w trakcie szkoleń okresowych bhp, zorganizowaliśmy bezpłatne szkolenie dedykowane właśnie specjalistom ds. bhp.

Nasi trenerzy, czynni ratownicy medyczni, którzy na co dzień szkolą z zakresu pierwszej pomocy, odpowiedzą na najbardziej nurtujące pytania, poruszą tematy istotne z punktu widzenia bhp.

Bezpłatne szkolenie odbędzie się 10.09.2019 r. w Warszawie. Zgłoszenia przyjmowane są do 03.09.2019 r., liczba miejsc ograniczona.

Jeśli jesteś zainteresowany udziałem w szkoleniu lub masz dodatkowe pytania dotyczące szkolenia, skontaktuj się z nami:

Katarzyna Furczyk
tel.: +48 797 703 466
katarzyna.furczyk@teamprevent.com

Udostępnij na Facebooku
Udostępnij w LinkedIn

Warsztaty z pierwszej pomocy u dzieci

Jak wskazują statystyki przynajmniej raz w życiu każdy z nas będzie miał okazję udzielić pierwszej pomocy, być może własnemu dziecko. Jeśli dodamy do tego, że ponad 40 procent wypadków jakim

Czytaj więcej »
Otwórzmy serca: Udało się!

Otwórzmy serca: Udało się!

Zbiórka pieniędzy dla Kasi, młodej mamy, która walczy z rakiem została zakończona. Udało się zebrać całą potrzebną kwotę! Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy dołączyli się do naszej firmowej zbiórki wspierając naszą

Czytaj więcej »

Świąteczna darowizna BAD i Team Prevent

W tym roku firma BAD GmbH i grupa Team Prevent przekazały świąteczną darowiznę na rzecz organizacji „Lekarze bez granic”, niosącej pomoc medyczną ofiarom konfliktów zbrojnych czy epidemii na całym świecie.

Czytaj więcej »

Team Prevent partnerem CIOPu

Z dniem 1. października 2011 r. nasza firma podpisała porozumienie o współpracy z Centralnym Instytutem Ochrony Pracy – Państwowym Instytutem Badawczym. CIOP-PIB jest podstawową placówką naukowo-badawczą w Polsce zajmującą się

Czytaj więcej »