Bezpłatne szkolenie z metodyki prowadzenia modułu pierwszej pomocy

Moduł pierwszej pomocy jest jednym z podstawowych elementów każdego szkolenia okresowego bhp. Wiedza i umiejętności uczestników szkolenia po tym module powinny być na tyle szerokie, aby po zakończeniu szkolenia bez obaw mogli udzielić pierwszej pomocy w sytuacji zagrożenia.

W związku z tym specjaliści ds. bhp stoją przed nie lada wyzwaniem, aby podczas prowadzonych przez nich szkoleń moduł dot. pierwszej pomocy nie był suchą teorią, kolejnym do odhaczenia punktem w programie szkolenia.

Aby obalić mity, rozwiać wątpliwości, a przede wszystkim nauczyć, jak uczyć i mówić o pierwszej pomocy w trakcie szkoleń okresowych bhp, zorganizowaliśmy bezpłatne szkolenie dedykowane właśnie specjalistom ds. bhp.

Nasi trenerzy, czynni ratownicy medyczni, którzy na co dzień szkolą z zakresu pierwszej pomocy, odpowiedzą na najbardziej nurtujące pytania, poruszą tematy istotne z punktu widzenia bhp.

Bezpłatne szkolenie odbędzie się 10.09.2019 r. w Warszawie. Zgłoszenia przyjmowane są do 03.09.2019 r., liczba miejsc ograniczona.

Jeśli jesteś zainteresowany udziałem w szkoleniu lub masz dodatkowe pytania dotyczące szkolenia, skontaktuj się z nami:

Katarzyna Furczyk
tel.: +48 797 703 466
katarzyna.furczyk@teamprevent.com

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on linkedin
Udostępnij w LinkedIn

Rozszerzona licencja VDA QMC

Miło nam poinformować, że Team Prevent Poland Sp. z o.o. jest w posiadaniu rozszerzonej licencji VDA QMC. Oznacza to, iż realizowane przez nas szkolenia odbywać się będą nie tylko w

Czytaj więcej »

Szkolenie Audyt wyrobu – VDA 6.5

od kwietnia szkolenie będzie realizowane na licencji VDA QMC. osoba po ukończonym szkoleniu otrzymuje certyfikat VDA QMC. zapraszamy do udziału w najbliższym szkoleniu w dn.30.04.2014r. w Pszczynie. Szczegóły szkolenia znajdą

Czytaj więcej »

BRUNCH JAKOŚCIOWY

Już dzisiaj zapraszamy do udziału w organizowanym przez Team Prevent Poland BRUNCHU JAKOŚCIOWYM , podczas którego przedstawimy Państwu nowości w specyficznych wymaganiach klientów grupy Volkswagena oraz GM. Są to między

Czytaj więcej »