brunch jakościowy

Brunch Jakościowy

O Brunchu

Brunch Jakościowy organizowany przez SQD Alliance funkcjonuje z sukcesem od wielu lat. Jest to wydarzenie pozwalające na interakcję z trenerami i specjalistami SQD Alliance, wymianę doświadczeń, dobrych praktyk oraz szeroko rozumiany networking.

Poprzez Brunch Jakościowy chcemy przede wszystkim przekazać część know-how SQD Alliance w aspekcie nowości i zmian w wymaganiach dla automotive, pokazać kompetencje i wiedzę naszych trenerów, przedstawić formę szkoleń praktykowaną przez SQD Alliance oraz pokazać szeroki zakres wsparcia jaki możemy zaoferować naszym partnerom.

Najbardziej aktualne informacje nt. terminu, lokalizacji oraz programu Brunchu dostępne są na oficjalnej stronie www.brunchjakosciowy.pl.

Dlaczego warto wziąć udział?

Do kogo kierujemy Brunch?

Brunch Jakościowy dedykowany jest przede wszystkim osobom zarządzającym zapewnianiem jakości i rozwojem personelu w jednostkach motoryzacyjnych.

Jak było do tej pory?

Cieszymy się, że z powodzeniem udało nam się stworzyć platformę do wymiany doświadczeń wśród specjalistów z branży motoryzacyjnej i coraz więcej osób jest chętnych do rozmów i licznych dyskusji.

Obszerne relacje oraz fotorelacje poprzednich edycji Forum dostępne są na oficjalnej stronie Brunchu www.brunchjakosciowy.pl.

Opinie uczestników

Liczne, pozytywne opinie uczestników pokazują, że Brunch cieszy się dużym uznaniem oraz jest wydarzeniem, które doceniają uczestnicy zarówno za wartość merytoryczną, jak i formułę wydarzenia.

Już dzisiaj zapraszamy do udziału w organizowanym przez Team Prevent Poland BRUNCHU JAKOŚCIOWYM , podczas którego przedstawimy Państwu nowości w specyficznych wymaganiach klientów grupy Volkswagena oraz GM.

Są to między innymi nowe wydanie QSB (Quality Systems Basics) General Motors. Team Prevent Poland jest zakontraktowanym przez GM usługodawcą na przeprowadzanie szkoleń, jak również warsztatów i audytów z unowocześnionej metodologii QSB, którą przedstawimy w praktycznych aspektach.

Drugim wiodącym tematem będzie nowe wydanie Formel Q Capability grupy Volkswagen, w tym zastosowanie podręcznika VDA 6.3 do przeprowadzania wymaganej od dostawców samooceny.

Brunch odbędzie się 13 czerwca o 11.30 w hotelu Quality Silesian mieszczącego się w Katowicach przy ulicy Szybowcowej 1A, w dogodnej lokalizacji przy autostradzie A4.  Przewidywany czas zakończenia spotkania to godzina 15:00.

Zapraszamy Państwa do kontaktu z działem szkoleń Team Prevent Poland i zapoznania się ze szczegółami spotkania!

 +48 32 73 38 219