Cele promocji zdrowia – długofalowe działania pracodawców

Na rynku pracy coraz popularniejsze staje się zapewnianie pracownikom pewnych benefitów – owocowe środy, siłownia czy prywatna opieka medyczna – to już standardy. Pracodawcy wiedzą, że siłą firmy są jej pracownicy, dlatego też prześcigają się w pomysłach na motywowanie i dbanie o ich zdrowie i bezpieczeństwo. Większe zaangażowanie pracowników, to większa efektywność i rozwój firmy, dlatego też warto zastanowić się co robić, by wyróżnić się na tle innych pracodawców, jednocześnie czyniąc wszystkie możliwe działania na rzecz bezpieczeństwa i zdrowia bardziej efektywnymi.

Na to i inne, równie istotne pytania, postaramy się znaleźć odpowiedź już 6. listopada, w Bielanach Wrocławskich. To właśnie tam odbędzie się już trzecia edycja Forum Zdrowego Biznesu.

Wraz z naszymi prelegentami porozmawiamy również o działaniach w zakresie zarządzania zdrowiem pracowników, w ekonomiczny sposób, przy ograniczonych zasobach np. finansowych, a także o konkretnych problemach i ich konkretnych rozwiązaniach.

Każda firma jest inna i zmaga się w różnym stopniu z tematami, które poruszymy podczas tegorocznej edycji Forum Zdrowego Biznesu. Będziemy mówić o sposobach angażowania i wiązania z firmą młodych pracowników, zmniejszania rotacji w firmach, odpowiadania na potrzeby zdrowotne pracowników starszych pokoleń, minimalizowania liczby absencji chorobowych, eliminowania wypadków przy pracy. Wspólnie zastanowimy się nad długofalowymi celami zarządzania zdrowiem. W tym roku Forum będzie wyjątkową wielotematyczną platformą do dyskusji, wymiany poglądów i doświadczeń.

Serdecznie zapraszamy do współtworzenia Forum Zdrowego Biznesu, a także do wzięcia w nim udziału. Więcej informacji na www.forumzdrowegobiznesu.pl.

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on linkedin
Udostępnij w LinkedIn

Bezpieczna praca w ogrodzie

Rozpoczynając prace w ogrodzie naszą uwagę poświęcamy szeregu zadań, jakie mamy do wykonania. Niestety bardzo rzadko jednak przy tej okazji pamiętamy o własnym bezpieczeństwie. Większość czynności wykonujemy, nie myśląc o

Czytaj więcej »

Motywowanie pracowników i delegowanie zadań

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w szkoleniu dedykowanemu osobom zarządzającym firmą i pracownikami. Dynamiczne zmiany rynku, przejście od konkurencji ilościowej do jakościowej, jak również wzrastająca świadomość pracowników powodują, że obecnie

Czytaj więcej »

Nowy wykaz szkoleń na rok 2012

Ze względu na dynamiczny rozwój działu szkoleń, mamy przyjemność udostępnić Państwu katalog szkoleń na rok 2012. Spis szkoleń dostępny jest w formie PDF pod adresem: TeamPrevent_harmonogram_szkolen_2012 Istnieje także możliwość zamawiania

Czytaj więcej »