unia_31

Certyfikacja audytorów ISO/TS 16949 3ciej strony

Jako wyłączny przedstawiciel VDA-QMC (IATF) w Polsce, zapraszamy kandydatów na audytorów ISO TS 16949 do uczestnictwa w procesie certyfikacji połączonym z kursem przygotowawczym.
Pozytywnie zdany egzamin uprawnia do prowadzenia audytów 3strony  ISO/TS 16949 realizowanych przez  jednostki certyfikacyjne.
Warunkiem przystąpienia do procesu certyfikacji jest pozytywnie rozpatrzony wniosek skierowany do VDA QMC potwierdzający kwalifikacje kandydatów.

Szczegółów dotyczących kwalifikacji można dowiedzieć się w kierującej do egzaminu jednostce certyfikującej, lub na naszej stronie internetowej- klikając tutaj. Najbliższy kurs certyfikacyjny odbędzie się 25-28.04.2012. W razie jakichkolwiek pytań, pomocy chętnie udzieli Państwu dział szkoleń Team Prevent Poland Sp. z o.o. pod numerem telefonu:
(32)7338219, lub mailowo:

Zapraszamy!

Udostępnij na Facebooku
Udostępnij w LinkedIn

Nastrój (się) na jesień!

Jak poradzić sobie z jesienną chandrą, aby nasza efektywność w pracy nie zmalała i mimo przesilenia jesiennego nadal cieszyć się dobrym samopoczuciem? Poniżej przedstawiamy kilka rad, dzięki którym, mamy nadzieję,

Czytaj więcej »

Wyniki Konkursu EURO 2016

Wraz z ostatnim gwizdkiem finałowego meczu Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2016 zakończył się również konkurs EURO 2016 organizowany przez Team Prevent Poland. Dzięki specjalnie stworzonej platformie internetowej mogliśmy wspólnie

Czytaj więcej »