Certyfikacja audytorów ISO/TS 16949 3ciej strony

Jako wyłączny przedstawiciel VDA-QMC (IATF) w Polsce, zapraszamy kandydatów na audytorów ISO TS 16949 do uczestnictwa w procesie certyfikacji połączonym z kursem przygotowawczym.
Pozytywnie zdany egzamin uprawnia do prowadzenia audytów 3strony  ISO/TS 16949 realizowanych przez  jednostki certyfikacyjne.
Warunkiem przystąpienia do procesu certyfikacji jest pozytywnie rozpatrzony wniosek skierowany do VDA QMC potwierdzający kwalifikacje kandydatów.

Szczegółów dotyczących kwalifikacji można dowiedzieć się w kierującej do egzaminu jednostce certyfikującej, lub na naszej stronie internetowej- klikając tutaj. Najbliższy kurs certyfikacyjny odbędzie się 25-28.04.2012. W razie jakichkolwiek pytań, pomocy chętnie udzieli Państwu dział szkoleń Team Prevent Poland Sp. z o.o. pod numerem telefonu:
(32)7338219, lub mailowo:

Zapraszamy!

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on linkedin
Udostępnij w LinkedIn
Szkolenie online pierwsza pomoc

Bezpłatny webinar: Pierwsza pomoc

Już 15 lipca odbędzie się bezpłatny webinar w ramach cyklu #HealthyMe, podczas którego dowiesz się jak reagować w sytuacji zagrożenia i udzielić pierwszej pomocy. Bezpłatny webinar: “Pierwsza pomoc na wakacjach”15.07.2021

Czytaj więcej »