Ciekawostki i nowości

Ogólnopolski konkurs poprawy warunków pracy
Od wielu lat pomysłodawcy rozwiązań technicznych i organizacyjnych poprawiających warunki pracy są nagradzani w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE POPRAWY WARUNKÓW PRACY, który jest organizowany przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej, m.in. we współpracy z Ministerstwem Gospodarki i Naczelną Organizację Techniczną (NOT).
Celem konkursu jest inspirowanie pracodawców i pracowników do poprawy bezpieczeństwa i ergonomii w pracy oraz upowszechnianie umożliwiających to rozwiązań technicznych i organizacyjnych powstających w przedsiębiorstwach. Do konkursu mogą być zgłaszane zarówno udoskonalone rozwiązania już stosowane, jak i nowe konstrukcje, technologie oraz rozwiązania organizacyjne.
Jeśli w Twoim zakładzie pracy został wdrożony ciekawy pomysł lub zastosowano rozwiązanie, które poprawiło bezpieczeństwo pracy lub ergonomię, opisz je i prześlij do Sekretariatu Konkursu, a możesz wygrać jedną z nagród pieniężnych (nawet do kilku tys. zł!), wzmocnić prestiż przedsiębiorstwa oraz uczestniczyć w uroczystej gali wręczania nagród (ostatnie uroczystości odbywały się w Sejmie RP).
Firma Team Prevent Poland wspiera realizację tego prestiżowego konkursu i pragnie Państwa serdecznie zaprosić do wzięcia w nim udziału.
Szczegółowe informacje tutaj. Sekretariat Konkursu:
Centralny Instytut Ochrony Pracy – Państwowy Instytut Badawczy
00-701 Warszawa, ul. Czerniakowska 16
Tel. (22) 623 36 83, Fax (22) 623 32 64, E-Mail: ciop@ciop.pl

W razie pytań skontaktuj się z nami
Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on linkedin
Udostępnij w LinkedIn
E-learning-wady-i-zalety

E-learning: wady i zalety

E-learning umożliwia zdobywanie wiedzy za pomocą internetu. Na tę formę szkolenia decydują się osoby, które chcą zdalnie przyswoić wiedzę lub zdobyć nowe umiejętności, a także organizacje, które zlecają wykonanie konkretnych

Czytaj więcej »
Częstotliwość szkoleń okresowych bhp

Częstotliwość szkoleń okresowych bhp

Obowiązkiem pracodawcy jest nie tylko zapewnienie odpowiednich warunków pracy, ale też zorganizowanie szkoleń dla pracowników, przystosowujących do wykonywania zawodu. Jednym z najważniejszych zobowiązań pracodawcy jest konieczność przeprowadzania obowiązkowych szkoleń bhp.

Czytaj więcej »

Otrzymaj BEZPŁATNY dostęp
do szkolenia online

“Szczepienia przeciwko COVID-19 w kontekście prawa pracy”

Wypełnij formularz i obejrzyj webinar dotyczący szczepień przeciwko COVID-19 w kontekście prawa pracy, podczas którego ekspert w zakresie prawa pracy zwraca uwagę na aspekty organizacji szczepień w firmach, a także porusza temat edukowania pracowników.