Ciekawostki i nowości

II Forum Liderów Ochrony Środowiska

Kolejne II Forum Liderów Ochrony Środowiska odbyło się na terenie woj. Śląskiego w Czechowicach Dziedzicach w Pałacu Kotulińskich w dniu 05.06.13r. w godz. 10:00 –  14:00. Tematem przewodnim była nowa ustawa o gospodarce odpadami, która weszła w życie w dniu 14.12.12r. i przyniosła ze sobą wiele zmian, często kontrowersyjnych. Jak można było się spodziewać, dostosowanie przedsiębiorstw i dużych zakładów na spełnianie wymagań nowych przepisów, przysporzyło niejednemu specjaliście wiele trudu i pracy.
Szczególny nacisk na spotkaniu położony był na praktyczne zmiany zasad klasyfikowania i ewidencji odpadów przemysłowych oraz możliwości uznania odpadu za produkt uboczny i utraty statusu odpadów. Dyskutowano w jakim zakresie produkty uboczne będą podlegać pod dodatkowe przepisy Unii Europejskiej.
Spotkanie uświetnili zaproszeni w roli ekspertów goście z  Wydziału gospodarki odpadami  Śląskiego Urzędu Marszałkowskiego oraz niezależny ekspert z dziedziny REACH.
Bardzo cieszy nas duże zainteresowanie i chęć kontynuacji spotkań FLOŚ wśród uczestników. Dziękujemy Państwu za uczestnictwo!
Wychodząc na przeciw oczekiwaniom i życzeniom uczestników firma Team Prevent Poland uruchomiła forum internetowe FLOŚ, dzięki któremu pojawiła się możliwość kontynuowania rozmów i dyskusji również poza naszymi cyklicznymi spotkaniami. Serdecznie zapraszamy do aktywnego korzystania z tego narzędzia komunikacji.
II Forum Liderów Ochrony Środowiska odbyło się pod Patronatem Medialnym eko24.pl portalu internetowego. Wiadomości ukazujące się na eko24.pl, oferują poszerzenie wiedzy z zakresu szeroko rozumianej ochrony środowiska, dziedziny szczególnie nam bliskiej.
Korzystając z okazji pragniemy poinformować klientów i partnerów Team Prevent Poland o istniejącej możliwości wpisu do katalogu firm portalu eko24.pl za symboliczną kwotę 1zł netto. http://www.eko24.pl/
Już teraz informujemy, że kolejne spotkanie Forum Liderów Ochrony Środowiska planowane jest we wrześniu 2013 roku. O szczegółach zostaniecie Państwo jeszcze poinformowani.

Zapraszamy do licznego i czynnego udziału w kolejnych spotkaniach!

Skontaktuj się z nami
Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on linkedin
Udostępnij w LinkedIn
VDA QMC White Paper FMEA

VDA QMC White Paper FMEA

VDA QMC White Paper FMEA to podsumowanie prac nad wspólnym wydaniem podręcznika FMEA przez VDA i AIAG, wyjaśniające genezę nawiązania i rozwinięcia współpracy dwóch zrzeszeń w tym zakresie, pokazujące główne

Czytaj więcej »