Ciekawostki i nowości 2

ICE – w nagłym wypadku!

ICE lub I.C.E. (ang. In Case of Emergency, pol. w nagłym wypadku) to międzynarodowy skrót informujący z kim powinni się skontaktować ratownicy w razie nagłego wypadku.

Pomysł numeru ICE powstał z inicjatywy włoskich ratowników, którzy zauważyli lukę informacyjną w kontakcie z rodziną i bliskimi poszkodowanych. Akcja ma zasięg europejski. Dzięki zapisaniu pod hasłem ICE1, ICE2 w książce adresowej telefonu komórkowego numerów osób najbliższych ułatwimy pracę ratownikom.

W trosce o Państwa bezpieczeństwo pragniemy poinformować o prowadzonej akcji oraz zachęcić do  zadania sobie tego naprawdę niewielkiego wysiłku i wprowadzenia numeru ICE w Państwa telefonach komórkowych. To nic nie kosztuje, a może, w razie potrzeby, uratować Państwu życie. W związku z powyższym zachęcamy Państwa do umieszczenia na liście kontaktów w swoich telefonach przed nazwami swoich bliskich skrótu ICE. Wpisanie więcej niż jednej osoby do takiego kontaktu wymaga następującego oznaczenia: ICE1, ICE2, ICE3, itd.

Uważamy, że każda akcja, która choć trochę może zwiększyć szanse na przeżycie jest słuszna. Ceńmy swoje życie i róbmy wszystko by móc cieszyć się nim jak najdłużej!

Jeżeli chcą Państwo uzskać więcej informacji na powyższy temat prosimy o kontakt z nami.
Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on linkedin
Udostępnij w LinkedIn
Światowy Dzień Ochrony Środowiska

Światowy Dzień Ochrony Środowiska

W dniu 5 czerwca obchodziliśmy Światowy Dzień Ochrony Środowiska. Odpowiedzialność za naszą planetę spoczywa nie tylko na każdym z nas, ale również na firmach i przedsiębiorstwach w których pracujemy, i

Czytaj więcej »
Ocena zgodności ochrona środowiska

Ocena zgodności w ochronie środowiska

Zastanawiasz się, czy ciążą na Tobie, jako przedsiębiorcy, obowiązki wynikające z Prawa Ochrony Środowiska? Uważasz, że jeśli segregujesz odpady, przekazujesz je uprawnionym odbiorcom czy posiadasz filtry na emitorach odprowadzających zanieczyszczenia

Czytaj więcej »

Otrzymaj BEZPŁATNY dostęp
do szkolenia online

“Szczepienia przeciwko COVID-19 w kontekście prawa pracy”

Wypełnij formularz i obejrzyj webinar dotyczący szczepień przeciwko COVID-19 w kontekście prawa pracy, podczas którego ekspert w zakresie prawa pracy zwraca uwagę na aspekty organizacji szczepień w firmach, a także porusza temat edukowania pracowników.