Czy zaplanowałeś szkolenia na 2020 rok?

Katalog szkoleń 2020 czeka na Ciebie! Czy zaplanowałeś już szkolenia swoje i swoich pracowników? Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś pobierz nasz tegoroczny katalog szkoleń (kliknij tutaj) lub sprawdź w naszym harmonogramie (kliknij tutaj) co przygotowaliśmy na ten rok.

Dlaczego skorzystać z naszych szkoleń?​

  • Potrzeby klienta to dla nas priorytet, dlatego nasze szkolenia dostosowujemy do oczekiwań klienta.
  • Materiały szkoleniowe opracowuje tak, aby uwzględnić specyfikę danej branży czy też przedsiębiorstwa.
  • Trenerzy prowadzący szkolenia to praktycy, którzy dzielą się swoim doświadczeniem.
  • Program szkoleń jest elastyczny, dzięki czemu istnieje możliwość dopasowania go do standardów klienta.

Nasi trenerzy

Od 2006 roku szkolimy pracowników, zarówno małych, średnich jak i dużych przedsiębiorstw. Niezależnie od branży czy profilu działalności patrzymy na indywidualne oczekiwania klienta. Stąd też trenerzy, którzy prowadzą nasze szkolenia dedykowani są konkretnym zagadnieniom, przy uwzględnieniu dotychczasowych doświadczeń, znajomości branży czy też specyficznych wymogów przedsiębiorstwa.

Skontaktuj się z nami

Jeśli potrzebujesz wsparcia w wyborze szkolenia, interesuje Cię pakiet szkoleń, szukasz szkolenia, którego nie ma w naszym katalogu, skontaktuj się z nami >> kliknij tutaj.

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on linkedin
Udostępnij w LinkedIn

Stres – nie daj się zjeść!

W skali światowej więcej niedyspozycji zdrowotnych jest skutkiem chorób psychicznych niż fizycznych.  W Europie około połowa pracowników czuje się psychicznie obciążona pracą, co z kolei prowadzi do powstania napięcia psychicznego.

Czytaj więcej »

Relaks w miejscu pracy – otoczenie

Relaks jest stanem psychicznego i fizycznego odprężenia, w którym występuje miarowy, głęboki i spokojny oddech, serce pracuje rytmicznie i powoli, ciśnienie krwi jest stałe, wśród fal mózgowych rejestrowanych przez elektroencefalograf

Czytaj więcej »