Dni Pszczyny już za nami

 

 

Na Dniach Pszczyny wystawialiśmy się po raz pierwszy i był to bardzo udany debiut. Przygotowane przez nas konkursy i atrakcje okazały się być interesujące dla wszystkich.

Sobota była dniem bardziej młodzieżowym, dzięki czemu mieliśmy okazję gościć na naszym stoisku wielu młodych ludzi z bardzo pozytywną energią. Niedziela odbyła się w familijnym klimacie i od samego rana w pszczyńskim parku można już było zobaczyć tłumy ludzi, których później tylko przybywało z godziny na godzinę.

 

 

Kto chciał mógł sprawdzić swoją koordynację ruchową w alkogoglach. O ile slalom między pachołkami jeszcze udawało się wykonać, to trafianie piłeczkami do celu niejednej osobie sprawiło sporą trudność. Niemniej jednak zwycięzcy konkursu udało się wykonać całe zadanie w 12,17 s, co w porównaniu z innymi wynikami było nie lada wyczynem.

 

Dla miłośników umysłowych potyczek przygotowaliśmy EKO-Quiz, w którym mogłoby się wydawać łatwe pytania z ochrony środowiska okazały się wcale nie być takie proste i z udzieleniem prawidłowych odpowiedzi sporo osób miało problemy. Ten konkurs zdecydowanie lepiej wypadł wśród dzieci niż dorosłych. Na 21 możliwych do zdobycia punktów zwyciężczyni w kategorii dzieci zdobyła 18 punktów, wśród dorosłych na 19 punktów nikt nie zdobył więcej niż 14 punktów.

 

Była również i walka na głosy. W szranki stawali dosłownie wszyscy, niejedni walczyli sami ze sobą bijąc swoje rekordy. Doświadczenie jednak pokazało, że z reguły najgłośniejszy był pierwszy krzyk. Nasze Laboratorium Pomiarowe mierząc hałas zarejestrowało u najgłośniejszej uczestniczki 124,6 dB, co jest niemalże porównywalne do hałasu jaki wydaje startujący samolot. Konkurs krzyczenia okazał się być jedną z głośniejszych atrakcji tegorocznych Dni Pszczyny.

 

 

Nasi ratownicy medyczni w trakcie Dni Pszczyny prowadzili krótkie instruktaże udzielania pierwszej pomocy. Zainteresowanie tematem było duże, co nas niezmiernie cieszy, gdyż dowodzi to odpowiedzialnej postawy gości naszego stoiska. To co nas zaskoczyło to, fakt, że również najmłodsi wyrażali chęć nauki pierwszej pomocy.

Świadomość, że nawet tak krótkimi instruktażami możemy przyczynić się do wzrostu Państwa bezpieczeństwa tym bardziej utwierdza nas w słuszności naszej misji.

 

Dla dzieci przygotowaliśmy pokaz psiej tresury, podczas którego miały okazję zobaczyć umiejętności pupila naszej koleżanki z Teamu.

 

 

 
O godzinie 18:00 w niedzielę na głównej scenie odczytano wyniki konkursów i uhonorowano zwycięzców, którym jeszcze raz serdecznie gratulujemy.

 

 

Naszemu Teamowi było niezmiernie miło gościć wszystkich Państwa na naszym stoisku, chcieliśmy podziękować za wspólną zabawę i mamy nadzieję, że zobaczymy się za rok!

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on linkedin
Udostępnij w LinkedIn
Właściwe nadawanie kodu odpadom – niezbędne do ewidencji odpadów

Zmiana ustawy o odpadach

Piątego września weszły w życie nowe przepisy dotyczące gospodarki odpadami. Zmiany zostały wprowadzone po serii pożarów wysypisk odpadów. Skróci się czas magazynowania odpadów z trzech lat do roku. Miejsca magazynowania

Czytaj więcej »

Za nami Otwarty Dzień Zdrowia

Jak ważne jest zarządzanie pracownikami 50+ dowiedzieli się uczestnicy Otwartego Dnia Zdrowa, który odbył się 7 czerwca w Pszczynie. Ten wyjątkowo ciekawy i ważny, zarówno w punktu widzenia pracodawcy, jak

Czytaj więcej »

VII FLOŚ w Fabryce Opla w Gliwicach!

Zapraszamy na VII Forum Liderów Ochrony Środowiska, które odbędzie się 15 października br. na terenie zakładu General Motors Manufacturing Poland Sp. z o.o. w Gliwicach przy ulicy Adama Opla 1.

Czytaj więcej »

Konferencja TOP automotive 2016

Początkiem grudnia odbędzie się 2. edycja Konferencji TOP automotive 2016. Tym razem spotkanie największych producentów samochodów (OEM-ów) w Polsce i ich dostawców, poddostawców oraz przedstawicieli IATF i VDA QMC odbędzie

Czytaj więcej »

Szkolenie okresowe BHP

12 kwietnia tj. w czwartek o godzinie 9:00 w siedzibie naszej firmy w Pszczynie organizowane będzie otwarte szkolenie okresowe BHP dla pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych. Według prawa muszą oni 

Czytaj więcej »

Otrzymaj BEZPŁATNY dostęp
do szkolenia online

“Szczepienia przeciwko COVID-19 w kontekście prawa pracy”

Wypełnij formularz i obejrzyj webinar dotyczący szczepień przeciwko COVID-19 w kontekście prawa pracy, podczas którego ekspert w zakresie prawa pracy zwraca uwagę na aspekty organizacji szczepień w firmach, a także porusza temat edukowania pracowników.