E-learning stworzony na nowo

Rok 2019 to dla nas rok nowych technologii i zmian w naszej ofercie. Po kilkumiesięcznej pracy zapraszamy do poznania zupełnie nowego, interaktywnego e-learningu.

Nowe kursy – zupełnie nowy layout, interaktywne elementy, filmy i quizy. Już teraz możesz się przekonać, jak w nowej odsłonie wygląda szkolenie z pierwszej pomocy. Kolejne kursy sukcesywnie będą pojawiać się na naszej platformie e-learningowej.

W naszej ofercie szkoleń e-learningowych znajdziesz:

  • szkolenia okresowe bhp dla trzech grup zawodowych,
  • szkolenie z metodyki instruktażu stanowiskowego,
  • szkolenie w zakresie ochrony środowiska – kompendium wiedzy.

Szkolenia oferujemy zarówno w języku polskim, angielskim, ukraińskim, jak i rosyjskim.

Aby zobaczyć wersję demonstracyjną kliknij tutaj, a jeśli jesteś zainteresowany zakupem szkoleń e-learningowych dla Twoich pracowników skontaktuj się z nami!

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on linkedin
Udostępnij w LinkedIn

Kompetentne zarządzanie stresem

KOMPETENTNE ZARZĄDZANIE STRESEM Pszczyna, 25-26 kwietnia  Celem szkolenia Kompetentne zarządzanie stresem jest nauka umiejętności niwelowania negatywnych  skutków stresu, a w konsekwencji utrzymanie skuteczności i efektywności zawodowej na wysokim poziomie. Szkolenie

Czytaj więcej »

Szkolenia e-learningowe dla Twojej firmy

W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie szkoleniami e-learningowymi, oczekiwania naszych Klientów oraz potrzebę ciągłego doskonalenia naszych usług opracowaliśmy i oddaliśmy do użytku nową platformę szkoleń e-learningowych – platformę e-learning 2.0. Zmiana

Czytaj więcej »