Fundusze Unijne

E-learningowe szkolenia bhp. Wykorzystaj zniżkę 20%

Kryzys nie zwalnia nikogo z przestrzegania prawa.Nawet w czasach kryzysu każda firma zatrudniająca pracowników musi zadbać o ich szkolenia – szczególnie te,które są wymagane prawem, takie jak szkolenia wstępne czy okresowe bhp,szkolenia z pierwszej pomocy czy ochrony przeciwpożarowej.

Chcemy, żeby jak najwięcej z naszych lokalnych firm przetrwało okres kryzysu. Staramy się żeby i nasi pracownicy po kryzysie mieli dalej swoje miejsca pracy. Obecnie wszyscy jesteśmy zdani na wzajemne wsparcie i współpracę.

Dlatego w obecnej sytuacji, kiedy ważność szkoleń okresowych bhp Twoich pracowników dobiega końca lub kiedy przyjmując nowego pracownika musisz przeprowadzić szkolenie wstępne bhp możesz skorzystać z naszej pomocy.

Firmom działającym na terenie powiatu pszczyńskiego, w ramach wzajemnego wsparcia i rozwoju patriotyzmu lokalnego, oferujemy nowoczesny i ciekawy e-learning z dodatkową zniżką. Narzędzia, które oddajemy do Twojej dyspozycji są w pełni bezpieczne, ciekawe, proste i przyjazne w obsłudze.

Sprawdź sam, jak to działa >> kliknij tutaj <<

Wspieramy lokalne firmy

Nasza firma ma swoją siedzibę w Pszczynie i zależy nam na współpracy lokalnych przedsiębiorstw. Ważne są dla nas relacje i wzajemne wsparcie w tym trudnym czasie. Dlatego do końca maja, wybrane szkolenia oferowane w formie e-learningu oraz szkolenia online, dla firm mających swoją siedzibę na terenie powiatu pszczyńskiego udostępnione są z 20% rabatem.

Jakie szkolenia dostępne są w formie e-learningu i objęte są rabatem?

Czas kryzysu nie musi  być czasem straconym – można go dobrze wykorzystać 

Pomimo obecnej sytuacji, warto już dzisiaj wykorzystać ten czas – na szkolenia, na rozwinięcie kompetencji pracowników, które mogą się przydać szczególnie w momencie kiedy firmy i zakłady produkcyjne zaczną znowu intensywnie pracować. Już wtedy bądź przygotowany, zadbaj, aby Twoi pracownicy mieli aktualne szkolenia, a Twoja firma mogła bez problemu obsługiwać klientów.

Skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły!

Kontakt telefoniczny +48 32 32 63 008 lub e-mailowy office.hse@sqda.pl

Udostępnij na Facebooku
Udostępnij w LinkedIn

Chcesz o coś zapytać?