E-learningowe szkolenia bhp. Wykorzystaj zniżkę 20%

Kryzys nie zwalnia nikogo z przestrzegania prawa.Nawet w czasach kryzysu każda firma zatrudniająca pracowników musi zadbać o ich szkolenia – szczególnie te,które są wymagane prawem, takie jak szkolenia wstępne czy okresowe bhp,szkolenia z pierwszej pomocy czy ochrony przeciwpożarowej.

Chcemy, żeby jak najwięcej z naszych lokalnych firm przetrwało okres kryzysu. Staramy się żeby i nasi pracownicy po kryzysie mieli dalej swoje miejsca pracy. Obecnie wszyscy jesteśmy zdani na wzajemne wsparcie i współpracę.

Dlatego w obecnej sytuacji, kiedy ważność szkoleń okresowych bhp Twoich pracowników dobiega końca lub kiedy przyjmując nowego pracownika musisz przeprowadzić szkolenie wstępne bhp możesz skorzystać z naszej pomocy.

Firmom działającym na terenie powiatu pszczyńskiego, w ramach wzajemnego wsparcia i rozwoju patriotyzmu lokalnego, oferujemy nowoczesny i ciekawy e-learning z dodatkową zniżką. Narzędzia, które oddajemy do Twojej dyspozycji są w pełni bezpieczne, ciekawe, proste i przyjazne w obsłudze.

Sprawdź sam, jak to działa >> kliknij tutaj <<

Wspieramy lokalne firmy

Nasza firma ma swoją siedzibę w Pszczynie i zależy nam na współpracy lokalnych przedsiębiorstw. Ważne są dla nas relacje i wzajemne wsparcie w tym trudnym czasie. Dlatego do końca maja, wybrane szkolenia oferowane w formie e-learningu oraz szkolenia online, dla firm mających swoją siedzibę na terenie powiatu pszczyńskiego udostępnione są z 20% rabatem.

Jakie szkolenia dostępne są w formie e-learningu i objęte są rabatem?

  • szkolenia bhp okresowe
  • szkolenia bhp wstępne
  • szkolenie z pierwszej pomocy, w tym szkolenie uwzględniające najnowsze wytyczne wynikające z zagrożenia koronawirusem
  • szkolenie z ochrony przeciwpożarowej
  • szkolenie z ochrony środowiska

Czas kryzysu nie musi  być czasem straconym – można go dobrze wykorzystać 

Pomimo obecnej sytuacji, warto już dzisiaj wykorzystać ten czas – na szkolenia, na rozwinięcie kompetencji pracowników, które mogą się przydać szczególnie w momencie kiedy firmy i zakłady produkcyjne zaczną znowu intensywnie pracować. Już wtedy bądź przygotowany, zadbaj, aby Twoi pracownicy mieli aktualne szkolenia, a Twoja firma mogła bez problemu obsługiwać klientów.

Skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły!

Kontakt telefoniczny +48 32 32 63 008 lub e-mailowy office.hse@teamprevent.pl

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on linkedin
Udostępnij w LinkedIn

Szkolenia e-learningowe dla Twojej firmy

W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie szkoleniami e-learningowymi, oczekiwania naszych Klientów oraz potrzebę ciągłego doskonalenia naszych usług opracowaliśmy i oddaliśmy do użytku nową platformę szkoleń e-learningowych – platformę e-learning 2.0. Zmiana

Czytaj więcej »
Recertyfikacja ISO 9001:2015

Recertyfikacja ISO 9001:2015

W połowie czerwca nasza firma z sukcesem przeszła audyt recertyfikujący, dzięki czemu nasz certyfikat w zakresie Zarządzania Jakością – ISO 9001:2015 jest ważny przez 3 kolejne lata, do 2022 roku.

Czytaj więcej »

XIV Konferencja Forum Liderów Bezpiecznej Pracy

Tegoroczna, czternasta już Konferencja Liderów Bezpiecznej Pracy organizowana przez CIOP-PIB miała miejsce 14. i 15. listopada w Katowicach. W tym roku tematem Konferencji była "Komunikacja na rzecz bezpieczeństwa w przedsiębiorstwie”.

Czytaj więcej »

Bezpieczne grzybobranie

Jesienią w lasach można spotkać wiele osób, spacerujących w poszukiwaniu grzybów. Wiele z tych osób nie jest dostatecznie dobrze zorientowanych, które grzyby można zbierać, a których należy unikać. Jeśli się

Czytaj więcej »

ICE – w nagłym wypadku!

ICE lub I.C.E. (ang. In Case of Emergency, pol. w nagłym wypadku) to międzynarodowy skrót informujący z kim powinni się skontaktować ratownicy w razie nagłego wypadku. Pomysł numeru ICE powstał

Czytaj więcej »