Fundusze Unijne
flos sqda

Forum Liderów Ochrony Środowiska

O FLOŚ

Forum Liderów Ochrony Środowiska zorganizowaliśmy po raz pierwszy w 2013 roku. Cykliczne spotkania praktyków i specjalistów ds. ochrony środowiska organizowane są raz do roku i poruszają tematykę bieżących problemów i zagadnień, jakie pojawiają się w branży ochrony środowiska.

Ideą FLOŚ jest promowanie proekologicznego rozwoju działalności przemysłowej. Formuła Forum to dzielenie się wiedzą i spostrzeżeniami w gronie specjalistów ds. ochrony środowiska. Jednocześnie jest to świetna okazja do promowania własnych osiągnięć w ramach omawianych zagadnień istotnych z punktu widzenia odpowiedzialnego zarządzania.

Najbardziej aktualne informacje nt. terminu, lokalizacji oraz programu FLOŚ dostępne są na oficjalnej stronie www.forum-flos.pl.

Dlaczego warto wziąć udział?

Do kogo kierujemy FLOŚ?

Forum Liderów Ochrony Środowiska skierowane jest do specjalistów ds. ochrony środowiska, a także innych osób, które na co dzień zajmują się tą tematyką.

Jak było do tej pory?

Od 2013 roku odbyło się już kilkanaście spotkań FLOŚ, które łącznie gościły blisko 800 uczestników z kilkudziesięciu firm z całej Polski. W Forum uczestniczą przedstawiciele zarówno małych, jak i dużych przedsiębiorstw, o różnym profilu działalności, a także instytucje publiczne.

Obszerne relacje oraz fotorelacje poprzednich edycji Forum dostępne są na oficjalnej stronie www.forum-flos.pl.

Opinie uczestników

Liczne, pozytywne opinie uczestników pokazują, że FLOŚ cieszy się dużym uznaniem oraz jest wydarzeniem, które doceniają uczestnicy zarówno za wartość merytoryczną, jak i formułę wydarzenia. 

Chcesz o coś zapytać?