Gospodarka odpadami podczas XIV FLOŚ

Tegoroczne XIV Forum Liderów Ochrony Środowiska, które odbędzie się 24.10.2019 r. w Pszczynie będzie szczególnym wydarzeniem. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby zaprezentować punkt widzenia trzech stron: ustawodawcy, przedsiębiorcy i urzędu, na temat gospodarki odpadami. Zaproponowana forma da nam możliwość przedyskutowania wątpliwości wynikających z nowelizacji ustawy o odpadach. Jeśli w Twojej firmie ochrona środowiska jest priorytetem, a dobro naszego środowiska jest istotnym elementem strategii biznesowej, nasza inicjatywa na pewno spotka się z Twoim zainteresowaniem.

Pracując w przedsiębiorstwie, które w ramach prowadzonej działalności wytwarza, magazynuje bądź przetwarza odpady, zadajemy sobie pytania:

  • W jaki sposób monitorować miejsce magazynowania odpadów, nie naruszając przepisów RODO?
  • Jak spełnić wymóg ważenia odpadów, jeśli nie mamy takich możliwości?
  • W jaki sposób prawidłowo opracować operat przeciwpożarowy?
  • Co z wystawianiem Kart Przekazania Odpadów za każdy wywóz?
  • Jak będzie wyglądała ewidencja odpadów od 2020 roku?
  • Czy czas na dostosowanie zezwoleń odpadowych mamy do września 2019, czy marca 2020?

Nowelizacja ustawy wniosła ze sobą szereg pytań i wątpliwości w zakresie zastosowania nowych wytycznych i przeniesienia ich na grunt funkcjonującego zakładu. Forum FLOŚ daje możliwość podzielenia się posiadaną wiedzą, wymiany doświadczeń, jak również zdobycia wiedzy w zakresie już zastosowanych rozwiązań.

Zapraszamy na spotkanie ze specjalistami ds. ochrony środowiska. Dzięki tej inicjatywie możesz porozmawiać z praktykami oraz przedstawicielami innych firm o problemach i rozwiązaniach, które mają zastosowanie w danym przedsiębiorstwie. Forum to również idealna okazja, aby zaprezentować się jako prelegent – jeśli chcesz podzielić się swoim punktem widzenia na temat gospodarki odpadami skontaktuj się z nami.

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziesz na stronie internetowej FLOŚ – poznaj szczegóły.

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on linkedin
Udostępnij w LinkedIn