II Forum Liderów Ochrony Środowiska mamy już za nami

Z myślą o Państwa potrzebach i oczekiwaniach tematem przewodnim II forum była gospodarka odpadami w świetle nowej ustawy o odpadach z dnia 14.12.12r. Bardzo ucieszyło nas Państwa zainteresowanie i dziękujemy za tak żywą dyskusję.

Już teraz informujemy, że kolejne spotkanie planowane jest we wrześniu 2013 roku.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom i życzeniom uczestników, uruchomiliśmy specjalnie dla Państwa forum internetowe FLOŚ, dzięki któremu pojawiła się dodatkowa możliwość rozmów i dyskusji również poza spotkaniami.

Zapraszamy do dalszego aktywnego udziału na naszym forum online i mamy nadzieje, że również we wrześniu zaszczycą nas Państwo liczną obecnością.

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on linkedin
Udostępnij w LinkedIn

Bezpłatne szkolenia bhp

Od września do końca listopada zapraszamy na bezpłatne szkolenia okresowe bhp dla pracodawców i pracowników z województwa lubelskiego. Szkolenia mają na celu zapoznanie uczestników z wiedzą teoretyczną i praktyczną na

Czytaj więcej »

Wakacje z Team Prevent

Jak co roku w lipcu i sierpniu zapraszamy Państwa  do udziału w szkoleniach jakościowych, w tym w szkoleniach na licencji VDA QMC organizowanych w ramach akcji Wakacje z Team Prevent.

Czytaj więcej »

Team Prevent partnerem kampanii EU-OSHA

Grupa BAD Team Prevent przystąpiła jako oficjalny partner do kampanii EU-OSHA. Głównymi założeniami kampanii „Stres w pracy? Nie, dziękuję!” są takie elementy jak: podnoszenie świadomości i zapewnienie lepszego zrozumienia stresu

Czytaj więcej »