II Forum Liderów Ochrony Środowiska mamy już za nami

Z myślą o Państwa potrzebach i oczekiwaniach tematem przewodnim II forum była gospodarka odpadami w świetle nowej ustawy o odpadach z dnia 14.12.12r. Bardzo ucieszyło nas Państwa zainteresowanie i dziękujemy za tak żywą dyskusję.

Już teraz informujemy, że kolejne spotkanie planowane jest we wrześniu 2013 roku.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom i życzeniom uczestników, uruchomiliśmy specjalnie dla Państwa forum internetowe FLOŚ, dzięki któremu pojawiła się dodatkowa możliwość rozmów i dyskusji również poza spotkaniami.

Zapraszamy do dalszego aktywnego udziału na naszym forum online i mamy nadzieje, że również we wrześniu zaszczycą nas Państwo liczną obecnością.

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on linkedin
Udostępnij w LinkedIn

Konferencja Regionalna VDA QMC

W dniu 09.06.2017 w Luboniu k. Poznania odbyła się Konferencja Regionalna VDA QMC, organizowana przez Verband der Automobilindustrie przy współudziale licencjobiorcy na teren Polski, Team Prevent Poland. Konferencja skierowana była

Czytaj więcej »
Za nami TOP automotive 2018

Za nami TOP automotive 2018

W dniach 28-30 listopada 2018 w Częstochowie odbyła się czwarta edycja Konferencji TOP automotive. Wydarzenie zaskarbiło sobie już zainteresowanie jakościowców z branży motoryzacyjnej i jest rozpoznawanym punktem rocznego programu w

Czytaj więcej »