IV Team Turniej

Zespół Team Prevent Poland ma przyjemność zaprosić Państwa do udziału w czwartej już edycji Team Turnieju!

Tegoroczny Team Turniej odbędzie się 25 maja w Pszczynie, na terenie hali POSiR przy ul. Zamenhofa 5a.

Jak co roku przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji zarówno dla Państwa, jak i dla Państwa pociech! Tegoroczny turniej będzie nie lada gratką dla wszystkich ceniących sobie aktywny wypoczynek połączony ze wspaniałą rozrywką i okazją do zrelaksowania się.
Mamy nadzieję na Państwa liczne uczestnictwo i świetną zabawę! W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem.

Prosimy o  tutaj o kontakt za pomocą naszego formularza
Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on linkedin
Udostępnij w LinkedIn
Nowe wymagania FMEA

Nowe wymagania FMEA

W czerwcu 2019 roku ukazało się długo wyczekiwane wspólne podejście AIAG&VDA do analizy FMEA. Podręcznik wkrótce ukaże się w języku polskim i dostępny będzie w Wydawnictwie Team Prevent. Nowy podręcznik

Czytaj więcej »
Sprawozdawczość odpady za 2019r.

Sprawozdawczość odpadowa za 2019 rok

Termin składania sprawozdań odpadowych za 2019 rok dobiega końca. Zobowiązanym do składania rocznych sprawozdań, zgodnie z art. 75 ustawy z 14 grudnia 2012 r. o odpadach, jest: 1) wytwórca obowiązany

Czytaj więcej »

Otrzymaj BEZPŁATNY dostęp
do szkolenia online

“Szczepienia przeciwko COVID-19 w kontekście prawa pracy”

Wypełnij formularz i obejrzyj webinar dotyczący szczepień przeciwko COVID-19 w kontekście prawa pracy, podczas którego ekspert w zakresie prawa pracy zwraca uwagę na aspekty organizacji szczepień w firmach, a także porusza temat edukowania pracowników.