Fundusze Unijne

Katalog szkoleń 2020 już dostępny

Odświeżony layout, nowe usługi i szkolenia – to wszystko w Katalogu szkoleń 2020. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wersją elektroniczną. Pobierz katalog już teraz!

W Katalogu znajduje się kalendarz szkoleń, szczegółowe opisy szkoleń, a także informacje na temat usług firmy Team Prevent i nasze nowe propozycje dla Państwa. Zachęcamy do zaznajomienia się z katalogiem już teraz! W dalszym ciągu można również zapisywać się na listę osób zainteresowanych wersją papierową Katalogu, która ukaże się już pod koniec listopada.

W ubiegłym roku z naszych szkoleń skorzystało ponad 17 tys. osób, a liczne pozytywne opinie świadczą o wysokim poziomie szkoleń.

Naszą główną misją jest ciągły rozwój naszych klientów, dlatego specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy nowe propozycje zawarte w katalogu. W tym roku postawiliśmy na zmiany i uatrakcyjnienie naszej oferty szkoleniowej: zupełnie nowe szkolenia e-learningowe, zmiany w materiałach szkoleniowych, wprowadzenie nowych elementów dydaktycznych podczas szkolenia.

Stawiamy na wiedzę, efektywność, miłą atmosferę i co najważniejsze – pełne zaangażowanie. Każdy uczestnik naszych szkoleń może mieć pewność, że nasi trenerzy to wysokiej klasy specjaliści, pasjonaci, którzy dzięki swojemu doświadczeniu i zapleczu merytorycznemu w profesjonalny sposób realizują program szkolenia.

Udostępnij na Facebooku
Udostępnij w LinkedIn

Chcesz o coś zapytać?