Klienci odwiedzili Team Prevent

W związku z dynamicznym rozwojem firmy Team  Prevent Poland na terenie Dolnego Śląska – oddział w Legnicy, w dniu 31.03.2015 r. zorganizowany został  Dzień Otwartych Drzwi, w którym udział wzięli stali i nowi Klienci Team Prevent.

Wydarzenie to było doskonałą okazją nie tylko do zobaczenia w nowej odsłonie siedziby Team Prevent w Legnicy, ale przede wszystkim do spotkania się z naszymi specjalistami oraz trenerami, którzy w miłej i przyjaznej atmosferze prezentowali szeroki wachlarz oferowanych usług i szkoleń.

Dużym zainteresowaniem wśród uczestników cieszyły się atrakcje związane z dniem zdrowia. Na przygotowanych stanowiskach pomiarowych, zaproszeni goście mogli wykonać badania poziomu glukozy we krwi, zawartości tkanki tłuszczowej, poziomu zawartości tlenku węgla w wydychanym powietrzu, a także zmierzyć ciśnienie krwi. Dodatkowo, dzięki przeprowadzonym prelekcjom, wzbogacili swoją wiedzę w zakresie udzielania pierwszej pomocy, oddziaływania hałasu na człowieka czy ergonomii w miejscu pracy.

Po zdobyciu dużej dawki informacji dotyczącej naszej działalności goście z chęcią wzięli udział w zabawie na torze przeszkód, gdzie w specjalnych alkogoglach mogli przekonać się jaki wpływ na koordynację ruchową  ma alkohol.

Cieszymy się, że klienci  tak chętnie uczestniczyli w przygotowanych aktywnościach i dziękujemy za obecność w tym szczególnym dla nas dniu.

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on linkedin
Udostępnij w LinkedIn
Auditor 1., 2. i 3. strony VDA 6.1 – odnowienie uprawnień

ISO 45001:2018

12 marca br. decyzją International Organization for Standardization (ISO), opublikowano normę ISO 45001:2018. Standard ten określa wymagania dotyczące systemu zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy (BHP)

Czytaj więcej »

Szkolenie okresowe BHP

12 kwietnia tj. w czwartek o godzinie 9:00 w siedzibie naszej firmy w Pszczynie organizowane będzie otwarte szkolenie okresowe BHP dla pracowników zatrudnionych na stanowiskach

Czytaj więcej »