Klienci odwiedzili Team Prevent

W związku z dynamicznym rozwojem firmy Team  Prevent Poland na terenie Dolnego Śląska – oddział w Legnicy, w dniu 31.03.2015 r. zorganizowany został  Dzień Otwartych Drzwi, w którym udział wzięli stali i nowi Klienci Team Prevent.

Wydarzenie to było doskonałą okazją nie tylko do zobaczenia w nowej odsłonie siedziby Team Prevent w Legnicy, ale przede wszystkim do spotkania się z naszymi specjalistami oraz trenerami, którzy w miłej i przyjaznej atmosferze prezentowali szeroki wachlarz oferowanych usług i szkoleń.

Dużym zainteresowaniem wśród uczestników cieszyły się atrakcje związane z dniem zdrowia. Na przygotowanych stanowiskach pomiarowych, zaproszeni goście mogli wykonać badania poziomu glukozy we krwi, zawartości tkanki tłuszczowej, poziomu zawartości tlenku węgla w wydychanym powietrzu, a także zmierzyć ciśnienie krwi. Dodatkowo, dzięki przeprowadzonym prelekcjom, wzbogacili swoją wiedzę w zakresie udzielania pierwszej pomocy, oddziaływania hałasu na człowieka czy ergonomii w miejscu pracy.

Po zdobyciu dużej dawki informacji dotyczącej naszej działalności goście z chęcią wzięli udział w zabawie na torze przeszkód, gdzie w specjalnych alkogoglach mogli przekonać się jaki wpływ na koordynację ruchową  ma alkohol.

Cieszymy się, że klienci  tak chętnie uczestniczyli w przygotowanych aktywnościach i dziękujemy za obecność w tym szczególnym dla nas dniu.

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on linkedin
Udostępnij w LinkedIn

Team Prevent na konferencji Volkswagen Poznań

W dniach 24-25.09.2014 r. w Poznaniu odbyła się 3. Ogólnopolska Konferencja Jakościowa Dostawców Motoryzacyjnych. Wśród 180 firm zaproszonych do udziału w konferencji była również firma Team Prevent. Podczas tegorocznej konferencji

Czytaj więcej »

Zapraszamy na III Team Turniej 2012

  Jak co roku, mamy zaszczyt zaprosić Państwa na III Team Turniej, czyli organizowany przez pracowników firmy Team Prevent turniej piłki nożnej- jak zwykle nie zabraknie ciekawych wykładów oraz pokazów!

Czytaj więcej »

O, choinka! Pożar!

W tym przedświąteczny czas chcielibyśmy zwrócić Państwa uwagę na kwestię bezpieczeństwa w trakcie świąt. Jak pokazują statystki święta to czas wzmożonej pracy strażaków, wzywanych do licznych pożarów choinek. W święta

Czytaj więcej »

Piknik zdrowia i bezpieczeństwa za nami!

Po raz kolejny firma Team Prevent zorganizowała i przeprowadziła Dni Zdrowia. Tym razem przyjęły one formę Piknik zdrowia i bezpieczeństwa. Pracownicy klienta wraz z całymi rodzinami mogli skorzystać z licznych

Czytaj więcej »