Fundusze Unijne

Kolejny Brunch za nami

W dniu 11 kwietnia 2014r. odbył się pierwszy Brunch Jakościowy na terenie województwa lubuskiego, zorganizowany przez Dział Szkoleń i Doradztwa w Gorzowie Wielkopolskim. Brunch spotkał się z dużym zainteresowaniem wśród naszych klientów – jak zwykle pojawiła się kolejna okazja do wymiany doświadczeń i spostrzeżeń odnośnie aktualnych wydarzeń w "świecie" motoryzacji .

Podczas brunchu zostały przeprowadzone  wykłady. Pierwszy wykład poprowadziła Pani Beata Praszczyk, która poruszyła temat nowego, czwartego wydania „Zasad certyfikacji na zgodność  z ISO TS 16949” oraz opowiedziała o nowym wydaniu ISO 9001. Drugim z prelegentów był Pan Konrad Kubieniec, który wypowiedział się na temat „Oceny dojrzałości projektów zgodnie z VDA”. Oba tematy wywołały żywą i ciekawą dyskusję wśród uczestników spotkania.
Oprócz wykładów dla naszych gości przygotowaliśmy również losowanie nagród oraz przepyszny poczęstunek.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim za spotkanie, poświęcony czas i merytoryczną dyskusję. Już dziś zapraszamy do udziału w kolejnym spotkaniu. O szczegółach poinformujemy Państwa w późniejszym terminie.

Udostępnij na Facebooku
Udostępnij w LinkedIn

Chcesz o coś zapytać?