Kompetentne zarządzanie stresem

KOMPETENTNE ZARZĄDZANIE STRESEM Pszczyna, 25-26 kwietnia

 Celem szkolenia Kompetentne zarządzanie stresem jest nauka umiejętności niwelowania negatywnych  skutków stresu, a w konsekwencji utrzymanie skuteczności i efektywności zawodowej na wysokim poziomie. Szkolenie ma charakter praktyczny – 80% to praktyczne wskazówki i ćwiczenia.

Uczestnicy dowiedzą się czym jest i jak działa stres, poznają sposoby przełączania się  z trybu aktywności na tryb regeneracyjny,  nauczą sposobów pozytywnego wykorzystywania swoich nawyków i metod eliminowania napięć.
Wszystkie techniki przekazywane podczas szkolenia są proste do wykonania i niewidoczne dla oka, dzięki czemu można z nich korzystać w każdej sytuacji, zawodowej czy prywatnej.

Zapraszamy!

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on linkedin
Udostępnij w LinkedIn

Nowy e-learning jakościowy!

Pierwsze tego typu szkolenie w Polsce, stworzone wraz z naszym partnerem VDA-QMC które stanowi alternatywę dla klasycznych form edukacji, pozwalające na samodzielną i elastyczną naukę w dogodnym czasie i miejscu.

Czytaj więcej »

13.05: X FLOŚ

Wszystkie firmy poprzez swoją działalność wywierają wpływ na środowisko naturalne. W zależności od branży czy też wielkości firmy, skala tego oddziaływania będzie różna. Działania podejmowane w zakresie redukowania negatywnego wpływu

Czytaj więcej »

WYBUCH W SANDEN MANUFACTURING POLAND

Wybuch pilarki tarczowej w zakładzie Sanden Manufacturing Poland w Polkowicach. W niewyjaśnionych okolicznościach doszło do eksplozji nieokreślonego gazu nagromadzonego wewnątrz maszyny – powstał on prawdopodobnie w skutek reakcji chemicznej, w

Czytaj więcej »