Kompetentne zarządzanie stresem

KOMPETENTNE ZARZĄDZANIE STRESEM Pszczyna, 25-26 kwietnia

 Celem szkolenia Kompetentne zarządzanie stresem jest nauka umiejętności niwelowania negatywnych  skutków stresu, a w konsekwencji utrzymanie skuteczności i efektywności zawodowej na wysokim poziomie. Szkolenie ma charakter praktyczny – 80% to praktyczne wskazówki i ćwiczenia.

Uczestnicy dowiedzą się czym jest i jak działa stres, poznają sposoby przełączania się  z trybu aktywności na tryb regeneracyjny,  nauczą sposobów pozytywnego wykorzystywania swoich nawyków i metod eliminowania napięć.
Wszystkie techniki przekazywane podczas szkolenia są proste do wykonania i niewidoczne dla oka, dzięki czemu można z nich korzystać w każdej sytuacji, zawodowej czy prywatnej.

Zapraszamy!

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on linkedin
Udostępnij w LinkedIn

Nastrój (się) na jesień!

Jak poradzić sobie z jesienną chandrą, aby nasza efektywność w pracy nie zmalała i mimo przesilenia jesiennego nadal cieszyć się dobrym samopoczuciem? Poniżej przedstawiamy kilka rad, dzięki którym, mamy nadzieję,

Czytaj więcej »
Jak zadbać o zabezpieczenie naszych smartfonów

Jak zadbać o zabezpieczenie naszych smartfonów

Zanim Steve Jobs dokładnie 10 lat temu pokazał światu pierwszy model iPhone’a, większość będących w użyciu telefonów oferowała podstawową funkcjonalność: dzwonienie, wysyłanie wiadomości tekstowych, proste gry. Smartfony zarezerwowane były dla

Czytaj więcej »