Fundusze Unijne

Konferencja „2nd International OHS Executive Meeting”

W dniach 18-19 września br. w Bonn, Niemcy odbędzie się „2nd International OHS Executive Meeting”. Tegoroczna konferencja skupiać się będzie na postrzeganiu bezpieczeństwa i higieny pracy w kontekście wzrostu tempa globalizacji. Ciągłe zmiany w tym zakresie powodują, że dzisiaj odpowiedzialna i nowoczesna firma nie ogranicza się jedynie do zapewnienia bezpiecznego miejsca pracy. Dzisiejsze podejście do bhp obejmuje także m.in. działania zapobiegające stresowi w miejscu pracy, projektowanie procesów pracy uwzględniających uwarunkowania zdrowotne oraz wiek, a także czynniki społeczne i kulturowe.

Międzynarodowi eksperci, prezentacje oraz liczne panele dyskusyjne zapewniają wysoki poziom merytoryczny, a poruszana tematyka odpowiada na najczęstsze problemy pojawiające się w branży bhp. Spotkanie będzie także idealną platformą, do rozmów z delegatami z całego świata na temat strategii, trendów i najlepszych praktyk w tej dziedzinie.

Szczegółowe informacje na temat konferencji dostępne są na stronie internetowej:
·         english version: http://info.bad-gmbh.de/ohs-meeting-2014-en ·         german version: http://info.bad-gmbh.de/ohs-meeting-2014 

Wszelkich informacji dot. konferencji i warunków uczestnictwa w niej udziela Pani Svenja Huefnagels (tel.: +49 228 400 72-950, e-mail: svenja.huefnagels@bad-gmbh.de).

Serdecznie Państwa zapraszamy do wzięcia udziału w niniejszej konferencji.
Mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję zobaczyć się z Państwem podczas tego branżowego spotkania, jakim jest „2nd International OHS Executive Meeting”.

Udostępnij na Facebooku
Udostępnij w LinkedIn