Konferencja: Psychiczne obciążenia w miejscu pracy

Wraz z czasopismem Praca i Zdrowie zapraszamy do udziału w Konferencji Psychiczne obciążenia w miejscu pracy, która odbędzie się 15-16 października br. w Warszawie.

Głównym aspektem konferencji jest ujęcie psychospołecznych czynników mających wpływ na zatrudnionych pracowników, potencjalnych skutków wysuwanych roszczeń oraz firmowych środkach interwencji i wsparcia.

Data:
15-16.10.2015 r.

Miejsce:
Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie, ul. Kawęczyńska 36, 03-772 Warszawa

Grupa docelowa:
Grupę docelową tworzą lekarze medycyny pracy, lekarze medycyny społecznej, psycholodzy, pracownicy służb BHP, kadra kierownicza, rady zakładowe i pozostałe osoby kontaktowe w firmie, pracownicy działów personalnych, pedagodzy socjalni jak również wszyscy zainteresowani tą tematyką.

Kontakt i zgłoszenia:
Dział Handlowy
tel.: +48 32 32 63 008

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on linkedin
Udostępnij w LinkedIn
Lider Zdrowego Biznesu 2020

Poznaj dobre praktyki Liderów Zdrowego Biznesu

„Inicjatywy prozdrowotne oparte na zaangażowaniu pracowników” – pod takim hasłem przebiegła tegoroczna edycja konkursu Liderów Zdrowego Biznesu. Przesłane prace konkursowe to dowód na to, że polskie firmy realizują inicjatywy prozdrowotne

Czytaj więcej »
WORKSHOP – Czystość techniczna w praktyce

WORKSHOP – Czystość techniczna w praktyce

Już w kwietniu (16.04.2019) wraz z firmą 5sCONNECT zapraszamy na warsztaty „WORKSHOP – Czystość techniczna w praktyce”, które odbędą się we Wrocławiu. Specjalnie dla Państwa zostały zaplanowane interesujące prelekcje dotyczące

Czytaj więcej »

III BRUNCH JAKOŚCIOWY już za nami!

Dziękujemy Państwu za udział w III BRUNCHU JAKOŚCIOWYM! Zapraszamy na kolejne edycje spotkań w nowym roku. ***** Zapraszamy Państwa do udziału w organizowanym przez Team Prevent Poland III BRUNCHU JAKOŚCIOWYM.

Czytaj więcej »