Konferencja TOP automotive 2018

Już tylko kilka dni dzieli nas od Konferencji TOP automotive 2018. W tym roku spotykamy się w Hotelu Arche w Częstochowie i przez 3 dni najwięksi producenci samochodów w Polsce (OEM’owie) oraz ich Dostawcy, a także przedstawiciele VDA QMC dyskutować będą o nurtujących nas wszystkich problemach, czy, jak zwykło się mawiać w motoryzacji, wyzwaniach, stojących przed tą gałęzią przemysłu.

Co ważne, w tym roku uczestników Konferencji zaprosimy do udziału w zupełnie nowej odsłonie warsztatów. Dzięki temu nabiorą one bardziej praktycznego i interaktywnego wymiaru.

Zachęcamy do bieżącego śledzenia naszych profili w mediach społecznościowych gdzie na bieżąco będzie pokazywać co dzieje się w Częstochowie.

Do zobaczenia!

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on linkedin
Udostępnij w LinkedIn

Zapraszamy na III Team Turniej 2012

  Jak co roku, mamy zaszczyt zaprosić Państwa na III Team Turniej, czyli organizowany przez pracowników firmy Team Prevent turniej piłki nożnej- jak zwykle nie zabraknie ciekawych wykładów oraz pokazów!

Czytaj więcej »

Katalog szkoleń on-line

W odpowiedzi na Państwa liczne zapytania, dotyczące elektronicznej wersji naszego nowego wykazu szkoleń na nadchodzący rok 2012, mamy przyjemność oddać w Państwa ręce katalog szkoleń w wersji on-line. Elektroniczna wersja

Czytaj więcej »