Konferencja TOP automotive powraca do formy stacjonarnej! Zapisz się już dziś

Po dwóch latach online, Konferencja TOP automotive powraca do formy stacjonarnej. Po raz kolejny w jednym miejscu spotkają się najlepsi eksperci, którzy podzielą się z uczestnikami swoją wiedzą merytoryczną i nowinkami z zakresu branży motoryzacyjnej. Nadal jeszcze można się zapisać, by wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Wydarzenie dla pasjonatów branży motoryzacyjnej startuje już we wrześniu

Poprzednie dwie edycje Konferencji, z uwagi na zagrożenie epidemiologiczne, odbywały się w formie online. W 2022 roku, ku ogromnej radości wielu pasjonatów motoryzacji, wydarzenie powraca do formy stacjonarnej. Oznacza to spotkanie w szerokim gronie specjalistów, możliwość wymiany doświadczeń z innymi uczestnikami i poznanie dobrych praktyk z branży automotive. Tegoroczna edycja Konferencji TOP automotive odbędzie się w dniach 15-16 września w Hotelu Villa Verde w Zawierciu.

W ciągu dwóch dni swoją wiedzą merytoryczną, przekazaną w ciekawej i angażującej formie, podzieli się z uczestnikami aż 15 prelegentów – naszych trenerów, ekspertów oraz partnerów. Pierwszego dnia skupią się oni na nowościach w branży motoryzacyjnej z zakresu m.in. wymagań klientów, bezpieczeństwa, nowościach wydawniczych i nowoczesnych metodach nauczania. Po wykładach będzie możliwość wzięcia udziału w warsztatach, pozwalających utrwalić pozyskaną wiedzę.

Drugi dzień należeć będzie do zagadnień dotyczących narzędzi jakościowych. Eksperci opowiedzą uczestnikom więcej na temat sprawnego zarządzania łańcuchem dostaw, kluczowych metod jakości przemysłu motoryzacyjnego, skuteczności procesu certyfikacji na zgodność z IATF 16949 pod kątem redukcji ryzyk i osiągania celów biznesowych oraz miejscu człowieka w industry 4.0. Odbędzie się także debata ekspercka.

SQDA TOP automotive 2022 konferencja branży motoryzacyjnej
Zapisz się na Konferencję TOP automotive

Konferencja TOP automotive – gdzie można się zapisać?

Zapisy na tegoroczną Konferencję TOP automotive nadal trwają, jednak liczba miejsc jest ograniczona. Warto wobec tego zapisać się jak najszybciej. Aby wziąć udział w Konferencji, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, dostępny na stronie internetowej wydarzenia topautomotive.pl.

Zachęcamy do odwiedzenia strony i zapoznania się ze szczegółami Konferencji, opisami prelekcji, sylwetkami ekspertów, partnerami i patronami medialnymi wydarzenia, a także relacjami z poprzednich edycji.

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on linkedin
Udostępnij w LinkedIn

Alkohol i inne używki w miejscu pracy

Używkami nazywamy takie substancje szkodliwe,które nie są obojętne dla organizmu człowieka.Zaliczamy do nich zarówno alkohole i papierosy, ale także narkotyki (kokaina, heroina, marihuana)i powszechnie znane tzw. dopalacze, które różnią się

Czytaj więcej »
Szkolenia w formie videokonferencji

Szkolenia w formie videokonferencji

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną w Polsce, przestrzegając procedur bezpieczeństwa wdrażanych w firmach, umożliwiamy naszym klientom: zorganizowanie szkoleń dedykowanych (zamówionych dla pracowników danej firmy), udział w szkoleniach otwartych w

Czytaj więcej »
WORKSHOP – Czystość techniczna w praktyce

WORKSHOP – Czystość techniczna w praktyce

Już w kwietniu (16.04.2019) wraz z firmą 5sCONNECT zapraszamy na warsztaty „WORKSHOP – Czystość techniczna w praktyce”, które odbędą się we Wrocławiu. Specjalnie dla Państwa zostały zaplanowane interesujące prelekcje dotyczące

Czytaj więcej »