top sqda

Konferencja TOP automotive

15 - 16 WRZEŚNIA 2022

O Konferencji TOP automotive

Konferencja TOP automotive po raz pierwszy pojawiła się w kalendarzu wydarzeń branży motoryzacyjnej w 2015 roku. Wtedy wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku motoryzacyjnego, a także wyzwaniom, jakie niesie za sobą spełnienie wszelkich wymagań dla branży motoryzacyjnej, postanowiliśmy stworzyć platformę komunikacyjną pomiędzy OEM-ami a ich dostawcami.

Coroczne spotkanie zyskało zainteresowanie jakościowców z branży motoryzacyjnej i jest rozpoznawalnym punktem rocznego programu w agendzie polskiego automotive. Potwierdzają to liczby. Każdego roku w Konferencji bierze udział blisko 200 przedstawicieli, kilkudziesięciu największych firm motoryzacyjnych w Polsce i Europie. A samą Konferencję wspiera kilkudziesięciu partnerów i patronów medialnych.

Najbardziej aktualne informacje nt. terminu, lokalizacji oraz programu Konferencji dostępne są na oficjalnej stronie www.topautomotive.pl.

Dlaczego warto wziąć udział?

Do kogo kierujemy TOP automotive?

Konferencja TOP automotive skierowana jest do dyrektorów i kierowników działów jakości i działów produkcji w branży motoryzacyjnej. Do udziału w Konferencji zapraszamy również wszystkich pasjonatów motoryzacji, którzy ze względu na specyfikę branży interesują się nowościami i zmianami w wymaganiach dla automotive.

Jak było do tej pory?

Kiedy w 2015 roku odbyła się po raz pierwszy Konferencja TOP automotive w jednym miejscu zgromadziliśmy 140 uczestników, z 75 firm. Dzisiaj możemy powiedzieć, że każda kolejna edycja to kilkuset przedstawicieli przedsiębiorstw i instytucji ze świata motoryzacji.

Każda edycja to nie tylko wykładowo-warsztatowa część merytoryczna, ale także wspólne wieczory, którym niezmiennie, od samego początku towarzyszą wyjątkowi goście specjalni.

Obszerne relacje, fotorelacje oraz video z każdej edycji Konferencji dostępne są na oficjalnej stronie Konferencji TOP automotive www.topautomotive.pl.

Opinie uczestników

Liczne, pozytywne opinie uczestników pokazują, że Konferencja TOP automotive cieszy się dużym uznaniem oraz jest wydarzeniem, które doceniają uczestnicy zarówno za wartość merytoryczną, jak i formułę wydarzenia.

“Konferencja TOP automotive to profesjonalnie zorganizowane wydarzenie motoryzacyjne, które jest okazją do wysłuchania interpretacji wymagań standardów motoryzacyjnych, dokonywanych przez przedstawicieli VDA QMC, a także interpretacji Wymagań Specyficznych Klientów, dokonywanych przez przedstawicieli zakładów OEM w Polsce.” Robert Tyksiński

“Wartością Konferencji jest bezpośredni kontakt z przedstawicielami koncernów OEM. Prezentacje i rozmowy z Klientami w ojczystym języku pozwoliły w wielu przypadkach na uzupełnienie interpretacji czy wyjaśnienie szczegółów wymagań stawianych dostawcom automotive.” Marta Chojecka

“Szerokie grono uczestników z branży zapewnia rewelacyjną sposobność wymiany doświadczeń, co jest decydującym czynnikiem, dla którego pojawiam się na tym corocznym spotkaniu. Obecność klienta, jednostek certyfikujących, wyśmienitych prelegentów – to zawsze najwyższa półka, crème de la crème motoryzacji.” Konrad Czachor