Kongres Kobiet: Kobieta Zdrowa=Piękna

18 września klub muzyczny Chacharnia zamienił się w raj dla kobiet. Tego dnia
w Czechowicach odbył się V Regionalny Kongres Kobiet Podbeskidzia: Kobieta
Zdrowa=Piękna. Dla płci pięknej zostało przygotowanych wiele atrakcji. Wydarzenie było podzielone na dwie strefy.

Pierwszą stanowiła strefa urody, w skład której wchodziły porady stylistek, panie również mogły skorzystać z darmowych usług fryzjerskich oraz zrobić sobie makijaż. Do dyspozycji uczestniczek były także brafitterki, służące pomocą w wyborze biustonoszy. Ogromną popularnością w strefie urody były profesjonalne porady  konsultantek firmy Vichy, które wykonywały dokładną analizę i oceniały kondycję skóry twarzy.

Druga strefa była pod szyldem zdrowia. Swoje stanowisko zaprezentowały panie badające poziom glukozy we krwi. Uczestniczki mogły zaczerpnąć wiedzy od trenerów personalnych klubu fitness, a zarazem wykonać analizę masy ciała – pomiar wagi z rozbiciem na ilość  tłuszczu, poziom wody i BMI.

Firma Team Prevent była jednym ze sponsorów wydarzenia. Trener Team Prevent Pan Łukasz Tomiło przeprowadził prelekcję z zakresu udzielania pierwszej pomocy, dodatkowo w czasie trwania całego eventu zainteresowane tematyką panie miały możliwość indywidualnego przeszkolenia się z podstaw niesienia pomocy. Nasz trener odpowiadał także na nurtujące pytania uczestniczek oraz rozwiewał wątpliwości w tym zakresie.

Na stoisku firmowym zaprezentowaliśmy również badanie ABI używane we wstępnej diagnozie przewlekłego niedokrwienia kończyn dolnych. Podczas kilkunastominutowego badania mierzone jest ciśnienie krwi symultanicznie na czterech kończynach. Badanie umożliwia wyciągnięcie wniosków co do indywidualnego ryzyka zawału serca i udaru.

Wydarzenie jakim jest Kongres Kobiet cieszy się coraz większą popularnością. Z roku na rok odnotowuje się coraz większą liczbę uczestniczek. Na tegoroczne wydarzenie przybyło ponad 200 zainteresowanych pań. Na zakończenie eventu rozdawane były upominki dla uczestniczek – firma Team Prevent ufundowała kupony rabatowe na szkolenia z zakresu udzielania pierwszej pomocy.

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on linkedin
Udostępnij w LinkedIn

Czy jakości można się nauczyć?

Wywiad z Panem Jakobem Kanią, pochodzi z dodatku nr 104 "Kongresy i konferencje", dołączonego do "Dziennika Gazety Prawnej". Czy jakości można się nauczyć? Żeby odpowiedzieć na to pytanie, musielibyśmy zdefiniować

Czytaj więcej »
Wrześniowa kampania odpadowa

Wrześniowa kampania odpadowa

We wrześniu 2018 roku weszły w życie zmiany związane z gospodarką odpadami, które dotyczą każdego przedsiębiorcy wytwarzającego lub gospodarującego odpadami. Wprowadzone modyfikacje lub nowe obowiązki w ustawie odpadowej obejmują takie

Czytaj więcej »
WORKSHOP – Czystość techniczna w praktyce

WORKSHOP – Czystość techniczna w praktyce

Już w kwietniu (16.04.2019) wraz z firmą 5sCONNECT zapraszamy na warsztaty „WORKSHOP – Czystość techniczna w praktyce”, które odbędą się we Wrocławiu. Specjalnie dla Państwa zostały zaplanowane interesujące prelekcje dotyczące

Czytaj więcej »