Fundusze Unijne

Konkurs Dobrych Praktyk

Konkurs Dobrych Praktyk pn. „Zdrowe i bezpieczne miejsce pracy” jest elementem europejskiej kampanii informacyjnej „Bezpieczni na starcie, zdrowi na mecie” prowadzonej przez Europejską Agencję Bezpieczeństwa i Zdrowia w Pracy (EU-OSHA). Głównym celem nowej kampanii EU-OSHA jest promowanie zrównoważonego życia zawodowego. Grupa B·A·D Team Prevent została oficjalnym partnerem tej kampanii.

Konkurs ma na celu wyróżnienie przedsiębiorstw i organizacji aktywnie zarządzających bezpieczeństwem i higieną pracy w kontekście starzejącej się kadry pracowniczej oraz promowanie najlepszych rozwiązań w tym zakresie.

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie. Szukamy przykładów dobrych praktyk zapewniających pracownikom zachowanie zdrowia przez cały okres ich aktywności zawodowej, a także po przejściu na emeryturę, możliwych do zastosowania w innych organizacjach.

Do udziału w konkursie zapraszamy wszystkie firmy i organizacje, które w okresie ostatnich 5 lat wprowadziły w swoim przedsiębiorstwie zmianę związaną z zarządzaniem wiekiem lub ze zrównoważonym życiem zawodowym. Ważne jest, aby efekty tej zmiany były odczuwalne do dziś.

Zgłoszenia przyjmowane są do 30 września 2016 r.

Kontakt:
Elżbieta Indeka
tel.: +48 797 703 467
elzbieta.indeka@teamprevent.com

Udostępnij na Facebooku
Udostępnij w LinkedIn

Chcesz o coś zapytać?