Konkurs – Mistrzostwa Świata FIFA 2014 z Team Prevent

12 czerwca o godzinie 22:00 rozpoczną się Mistrzostwa Świata FIFA 2014.

Z tej okazji oddając się atmosferze piłkarskiej rywalizacji firma Team Prevent uruchomiła specjalną platformę do typowania wyników meczów. Serdecznie Państwa zapraszamy do wspólnej zabawy i przeżywania emocji związanych z rozgrywkami.

Na najlepszych uczestników konkursu przewidziane są atrakcyjne nagrody, a wśród nich weekend w SPA w Zakopanem dla dwóch osób.

Regulamin konkursu i jego zasady znajdą Państwo na naszej Platformie Kibica, która jest dostępna pod linkiem zamieszczonym poniżej.

Wszystkie osoby zainteresowane naszym konkursem prosimy o zalogowanie się na platformie.

W razie jakichkolwiek pytań dot. logowania i konkursu prosimy o kontakt z Działem Organizacji i Obsługi Klienta pod nr tel. 32 32 63 021 lub e-mail: marta.dubiel@teamprevent.com

Jeszcze raz zapraszamy Państwa do udziału w konkursie.

Życzymy udanej zabawy!
Zespół Team Prevent Poland
Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on linkedin
Udostępnij w LinkedIn

Świąteczna darowizna BAD i Team Prevent

W tym roku firma BAD GmbH i grupa Team Prevent przekazały świąteczną darowiznę na rzecz organizacji „Lekarze bez granic”, niosącej pomoc medyczną ofiarom konfliktów zbrojnych czy epidemii na całym świecie.

Czytaj więcej »
Personel dla firmy

Rozwiązania personalne dla Twojej firmy

Czy Twoja firma ma obecnie problemy z pracownikami? Chciałbyś zabezpieczyć swoją firmę przed skutkami kryzysu? Wiemy, jak Ci pomóc! Od lat wspieramy firmy w zakresie rozwiązań personalnych. Dostarczamy m.in. pracowników

Czytaj więcej »