Kurs certyfikacyjny dla (przyszłych) audytorów ISO/TS 16949 1szej/2ej strony

Szkolenie przeznaczone jest do przyszłych audytorów 1szej/2ej strony. Polegac będzie na uzupełnieniu wiedzy o specyficznych wymaganiach ISO/TS 16949 na podstawie wiedzy o normie ISO 9001, poszerzeniu wiedzy o metodach, ktore są dedykowane przez IATF w audytach zorientowanych na proces wedlug ISO/TS 16949 oraz przekazaniu informacji o zawartości,metodach i procedurze, według której są certyfikowani audytorzy 3ej strony w celu ułatwienia komunikacji.

Kurs łączący ze sobą teorię, prace grupową oraz analizę konkretnych sytuacji, dzieki czemu ułatwia przyswajanie nowej wiedzy oraz umożliwia praktyczne wykorzystanie w celu jej utrwalenia.

Termin: 26-28/08/2010

Osoba odpowiedzialna:

Pan Sebastian Jaroszek

Szczegółowe informacje oraz program szkolenia

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on linkedin
Udostępnij w LinkedIn
Brunch jakościowy logo

Brunch Jakościowy za nami!

27. września 2018, nad jeziorem Malta w Poznaniu odbył się organizowany przez Team Prevent Poland Brunch Jakościowy. Inicjatywa zorganizowania 3-godzinnego spotkania, z którą Team Prevent powrócił po dwóch latach skupienia

Czytaj więcej »

Ruszyły studia Team Prevent!

W dniu 27 października odbył się pierwszy zjazd studiów podyplomowych, organizowanych przez naszą firmę oraz Śląską Wyższą Szkołę Zarządzania im. Generała Jerzego Ziętka w Katowicach. Kierunek studiów to zarządzanie projektami

Czytaj więcej »

Otrzymaj BEZPŁATNY dostęp
do szkolenia online

“Szczepienia przeciwko COVID-19 w kontekście prawa pracy”

Wypełnij formularz i obejrzyj webinar dotyczący szczepień przeciwko COVID-19 w kontekście prawa pracy, podczas którego ekspert w zakresie prawa pracy zwraca uwagę na aspekty organizacji szczepień w firmach, a także porusza temat edukowania pracowników.