Logo TPPL
laptop

W Twojej firmie brakuje dedykowanego działu IT? Szukasz wsparcia informatycznego dla swojej firmy?

Przekonaj się, że outsourcing usług IT to doskonałe rozwiązanie dla Ciebie.

Rozwój technologii informatycznej jest dziś podstawowym warunkiem funkcjonowania każdej nowoczesnej firmy. IT to z jednej strony szereg możliwości dla firm dynamicznie zdobywających rynek, z drugiej zagrożenia, przed którymi należy się skutecznie zabezpieczyć.

Outsourcing usług IT to profesjonalne doradztwo oraz kompleksowa obsługa IT w Twojej firmie – dostęp do najnowszych technologii informatycznych, nowoczesnego sprzętu oraz doświadczonych specjalistów.

Dlaczego warto wybrać nasze wsparcie IT?

Optymalizacja kosztów

To Ty decydujesz o tym, jak i w jakim zakresie chcesz skorzystać z zewnętrznego zespołu specjalistów, dzięki czemu posiadasz pełną kontrolę nad wydatkami.

Doświadczenie

Obsługa zewnętrzna to zespół doświadczonych profesjonalistów na wyciągnięcie ręki, bez konieczności długotrwałej i kosztownej rekrutacji, która wcale nie gwarantuje odpowiednich efektów.

Odpowiedzialność za działania

Podejmując współpracę nie tylko wykonujemy powierzone zadania, ale także bierzemy za nie pełną odpowiedzialność.

Bezpieczeństwo danych

Każda luka w zabezpieczeniu firmowej sieci to poważne zagrożenie dla poufności danych. Minimalizujemy to ryzyko, wiemy, że profesjonalna sieć to nie tylko kable i routery, ale przede wszystkim zabezpieczenia, certyfikaty, szyfrowanie, odpowiednie hasła, podsieci VLAN oraz zabezpieczenia fizyczne.

Serwis 24 h/dobę

Jesteśmy mobilni, pracujemy zdalnie, dostosujemy się do pracy Twojej firmy. W przypadku awarii lub działań serwisowych pracujemy również w godzinach wieczornych i nocnych, tak aby Twoi pracownicy nie musieli przerywać dnia pracy.

Nowoczesny sprzęt

Zadbamy o nowoczesny i gotowy do pracy sprzęt IT dla Twoich pracowników. Cały proces - od zamówienia, po odbiór skonfigurowanego sprzętu i migrację danych, zamyka się w 7 prostych krokach. Dodatkowo cały ten proces możemy przeprowadzić zdalnie.

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji!

Jeśli chcesz się przekonać, jakie rozwiązania informatyczne są odpowiednie dla Twojej firmy, skorzystaj z bezpłatnej konsultacji, podczas której omówimy Twoje potrzeby i zaproponujemy najlepsze możliwości.

Zostaw kontakt! Oddzwonimy i omówimy potrzeby Twojej firmy!

Check Icon

Co otrzymujesz w ramach outsourcingu IT?

Pełna obsługa informatyczna

Oferujemy pełen zakres usług informatycznych. Korzystając z obsługi stałej otrzymujesz preferencyjne propozycje w przypadku budowy sieci monitoringu czy tworzenia strony internetowej.

Nowoczesne rozwiązania

Stosujemy wyłącznie najnowocześniejsze rozwiązania i niezależnie od tego, jakiej wielkości jest firma, którą się opiekujemy, zawsze zachowujemy te same, najwyższe standardy obsługi i bezpieczeństwa. Dzięki temu nawet niewielkie przedsiębiorstwa mają dostęp do rozwiązań klasy enterprise i korporacyjnej.

Serwis i wsparcie specjalistów

Jesteśmy mobilni i posiadamy szerokie możliwości pomocy zdalnej, dzięki czemu czas reakcji jest ograniczony do minimum. W zależności od zakresu obsługi nasi pracownicy mogą również pełnić dyżury w firmie klienta, co pozytywnie wpływa na obieg informacji i ułatwia komunikację pomiędzy pracownikami, a specjalistą IT

Ile kosztuje outsourcing IT?

Ceny naszych usług IT uzależnione są od indywidualnych potrzeb i preferencji Twojej firmy. Każdą ofertę wyceniami po przeprowadzeniu szczegółowej rozmowy z naszym specjalistą. Dzięki temu, że już od początku kontaktuje się z Tobą nasz specjalista IT, od razu ustalamy techniczne aspekty i na tej podstawie możemy zaproponować odpowiednie rozwiązania.

Jakie wsparcie możemy zaproponować Twojej firmie?

Outsourcing usług IT serwerownia

Sprawdź opinie naszych klientów

Team Prevent Poland Sp. z o.o. nieprzerwanie od 2006 roku dostarcza swoim klientom usługi oraz rozwiązania w zakresie szeroko rozumianego bezpieczeństwa, zdrowia, wsparcia informatycznego oraz jakości, w szczególności w branży motoryzacyjnej. Z poziomu firmy zatrudniającej w 2006 roku kilkanaście osób, do chwili obecnej zespół Team Prevent rozwinął się do liczby blisko 150 pracowników, wyspecjalizowanych ekspertów w swoich dziedzinach. Wiedza i doświadczenie każdego z nich przyczyniły się do tego, że na przestrzeni ostatnich lat zaufało nam już ponad 2000 przedsiębiorstw i instytucji, a liczba przeszkolonych osób tylko w ubiegłym roku wyniosła ponad 17 tysięcy.

Masz pytania? Zostaw kontakt!
Oddzwonimy i omówimy potrzeby Twojej firmy!

Check Icon

Chcesz o coś zapytać?