Fundusze Unijne

Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa

W tym roku w dniach 24-26 kwietnia na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się kolejna, dwudziesta pierwsza, edycja Międzynarodowych Targów Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO. Targi SAWO, odbywające się w cyklu dwuletnim, swoim zakresem obejmują bezpieczeństwo i higienę pracy, ochronę przeciwpożarową oraz wyposażenie dla służb ratowniczych. Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że zespół Team Prevent również zaprezentuje się na tych Targach i już teraz serdecznie zapraszamy Państwa do naszego stoiska. Gwarantujemy, że nie będzie nudno. Czekać będzie na Państwa nasz uśmiechnięty zespół wraz z licznymi atrakcjami. Tematem przewodnim naszego firmowego stoiska będzie pierwsza pomoc oraz ratownictwo medyczne.

Zachęcamy Państwa do udziału w Targach, gdyż jest to świetna okazja do poznania liderów branży ochrony pracy oraz nawiązania cennych kontaktów biznesowych.

Jeśli wyrażą Państwo chęć skorzystania z naszego zaproszenia prosimy o  kontakt- udostępnimy Państwu darmowe karty wstępu na Targi.

Prosimy o  tutaj o kontakt za pomocą naszego formularza.

Więcej informacji na temat SAWO znajdą Państwo tutaj.

    Chcesz o coś zapytać?