Mistrzostwa Kadry BHP 2017

W tym roku, po raz trzeci już, odbyły się Mistrzostwa Kadry BHP, organizowane przez Koalicję Bezpieczni w Pracy. Tym razem o tytuł Mistrza walczył również Jacek Andrzejewski, specjalista w dziedzinie bhp, z którym mamy przyjemność współpracować od wielu lat.

W konkursie udział wzięło ponad 1400 osób, z czego jedynie 50 przeszło do drugiego, finałowego etapu. Jacek Andrzejewski nie tylko dostał się do najlepszej 10 konkursu, ale także otrzymał wyróżnienie.

Jak mówili sami organizatorzy tego wydarzenia tegoroczne Mistrzostwa Kadry BHP okazały się dla uczestników znacznie większym wyzwaniem – w porównaniu do roku ubiegłego. Uczestnicy stanęli jednak na wysokości zadania i wykazali się ogromną wiedzą z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy.

Tym bardziej gratulujemy sukcesu. Cieszymy się, że mamy przyjemność współpracować z ekspertami w dziedzinie bezpieczeństwa pracy, dla których bhp znaczy coś więcej niż tylko przepisy i regulacje prawne. 

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on linkedin
Udostępnij w LinkedIn
Recertyfikacja ISO 9001:2015

Recertyfikacja ISO 9001:2015

W połowie czerwca nasza firma z sukcesem przeszła audyt recertyfikujący, dzięki czemu nasz certyfikat w zakresie Zarządzania Jakością – ISO 9001:2015 jest ważny przez 3 kolejne lata, do 2022 roku.

Czytaj więcej »

SAWO 2016

Pod koniec kwietnia (26-28.04) w Poznaniu odbędzie się kolejna edycja Międzynarodowych Targów Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa. Podobnie jak w latach ubiegłych zapraszamy do odwiedzenia stoiska Team Prevent Poland (hala

Czytaj więcej »