Mistrzostwa Kadry BHP 2017

W tym roku, po raz trzeci już, odbyły się Mistrzostwa Kadry BHP, organizowane przez Koalicję Bezpieczni w Pracy. Tym razem o tytuł Mistrza walczył również Jacek Andrzejewski, specjalista w dziedzinie bhp, z którym mamy przyjemność współpracować od wielu lat.

W konkursie udział wzięło ponad 1400 osób, z czego jedynie 50 przeszło do drugiego, finałowego etapu. Jacek Andrzejewski nie tylko dostał się do najlepszej 10 konkursu, ale także otrzymał wyróżnienie.

Jak mówili sami organizatorzy tego wydarzenia tegoroczne Mistrzostwa Kadry BHP okazały się dla uczestników znacznie większym wyzwaniem – w porównaniu do roku ubiegłego. Uczestnicy stanęli jednak na wysokości zadania i wykazali się ogromną wiedzą z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy.

Tym bardziej gratulujemy sukcesu. Cieszymy się, że mamy przyjemność współpracować z ekspertami w dziedzinie bezpieczeństwa pracy, dla których bhp znaczy coś więcej niż tylko przepisy i regulacje prawne. 

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on linkedin
Udostępnij w LinkedIn

Katalog szkoleń 2014 już dostępny!

Dział szkoleń i doradztwa Team Prevent Poland Sp. z o.o. ma przyjemność zaprezentować Państwu katalog szkoleń na rok 2014. Skrócony harmonogram dostępny jest dla Państwa tutaj. Katalog szkoleń w wersji

Czytaj więcej »