Najważniejsze sportowe wydarzenie roku już jutro!

Już po raz trzeci mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w Team Turnieju, który odbędzie w najbliższą sobotę w Pszczynie!

Przygotowaliśmy dla Państwa mnóstwo atrakcji, między innymi turniej siatkówki, ping-ponga czy szachów  a także wiele konkursów w których możecie wziąć udział wraz z swoimi pociechami, jak na przykład konkurs układania puzzli z logo Team Prevent czy konkurs rodzinnego puszczania papierowych samolotów.

Państwa dzieci spędzą miły i aktywny dzień z wykwalifikowaną opiekunką oraz specjalnym gościem- klaunem bańkowym, który wykona pokaz puszczania ogromnych baniek mydlanych oraz nauczy najmłodszych tej sztuki.

Kolejną atrakcja będzie tor przeszkód z alkogoglami- komu uda się wykonać wszystkie zadania, mając „we krwi” 1,5 promila? Ta zabawa ma ca celu uświadomienie jak reaguje nasz organizm na tak dużą dawkę alkoholu, oraz przestrzec przez prowadzeniem samochodu po nawet najmniejszej ilości trunków. Całą zabawę uświetni przyjazd profesjonalnych samochodów rajdowych!

A tak bawiliśmy się w poprzednich latach!

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on linkedin
Udostępnij w LinkedIn

Winflector

W swoich działaniach stawiamy na najlepsze rozwiązania i oprogramowanie wiodących firm w branży. Od kilku lat korzystamy i polecamy naszym klientom oprogramowanie firm partnerskich, m.in. Winflector. Winflector to szybkie, bezpieczne

Czytaj więcej »

Team Prevent na III Powiatowych Targach Pracy

W dniu 16 kwietnia 2015 roku Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pracodawców i pracobiorców, zorganizował III Powiatowe Targi Pracy i Aktywności Społecznej. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął

Czytaj więcej »