Najważniejsze sportowe wydarzenie roku już jutro!

Już po raz trzeci mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w Team Turnieju, który odbędzie w najbliższą sobotę w Pszczynie!

Przygotowaliśmy dla Państwa mnóstwo atrakcji, między innymi turniej siatkówki, ping-ponga czy szachów  a także wiele konkursów w których możecie wziąć udział wraz z swoimi pociechami, jak na przykład konkurs układania puzzli z logo Team Prevent czy konkurs rodzinnego puszczania papierowych samolotów.

Państwa dzieci spędzą miły i aktywny dzień z wykwalifikowaną opiekunką oraz specjalnym gościem- klaunem bańkowym, który wykona pokaz puszczania ogromnych baniek mydlanych oraz nauczy najmłodszych tej sztuki.

Kolejną atrakcja będzie tor przeszkód z alkogoglami- komu uda się wykonać wszystkie zadania, mając „we krwi” 1,5 promila? Ta zabawa ma ca celu uświadomienie jak reaguje nasz organizm na tak dużą dawkę alkoholu, oraz przestrzec przez prowadzeniem samochodu po nawet najmniejszej ilości trunków. Całą zabawę uświetni przyjazd profesjonalnych samochodów rajdowych!

A tak bawiliśmy się w poprzednich latach!

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on linkedin
Udostępnij w LinkedIn

Szkolenie dla Służb BHP

Jeżeli od szkolenia oczekują Państwo: efektywności, wysokiego poziomu, interaktywności, jakości, nastawienia na praktykę, profesjonalizmu to serdecznie zapraszamy do Pszczyny. MIEJSCE: Pszczyna TERMIN: 20-23.01.2014 r. CENA: 790,00 zł (szkolenie zwolnione z podatku

Czytaj więcej »

Konferencja TOP automotive

Konferencja TOP automotive 2015, która odbędzie się w dniach 9-11 grudnia 2015 roku, to spotkanie największych OEM-ów w Polsce i ich dostawców, przedstawicieli IATF i VDA QMC. Konferencja poświęcona będzie

Czytaj więcej »

Finał akcji “Szczęśliwsze dzieci”

W miniony czwartek 24 kwietnia br. oficjalnie zakończyła się akcja „Szczęśliwsze dzieci”. Akcja, która powstała z inicjatywy pracowników BAD oraz przy wsparciu Team Prevent Poland okazała się ogromnym sukcesem i

Czytaj więcej »

Otrzymaj BEZPŁATNY dostęp
do szkolenia online

“Szczepienia przeciwko COVID-19 w kontekście prawa pracy”

Wypełnij formularz i obejrzyj webinar dotyczący szczepień przeciwko COVID-19 w kontekście prawa pracy, podczas którego ekspert w zakresie prawa pracy zwraca uwagę na aspekty organizacji szczepień w firmach, a także porusza temat edukowania pracowników.