Nowe wydanie Quality Systems Basics tzw. QSB+

W wyniku nawiązania współpracy w obszarze SQ działów zakupów GM i PSA dokonano aktualizacji i usystematyzowania wymagań, przekładających się na rodzaje audytów stosowanych w odniesieniu do potencjalnych, jak również obecnych dostawców do powyższych korporacji. W odniesieniu do GM, nowe wymagania są już dostępne na platformie internetowej General Motors: GMSUPPLYPOWER, zakładka Document Library, folder Supplier Quality a następnie folder QSB Plus. Układ nowych wymagań tzw. proces  – QIP – Quality & Industrial Performance – składa się z następujących elementów:

  • New Supplier Assessment (NSA)
  • Quality Systems Basics Plus (QSB+)
  • Process Control Plan Audit (PCPA).

Jeśli życzycie sobie Państwo uzyskać więcej informacji w niniejszej tematyce prosimy o kontakt pod adresem mailowym: qm@teamprevent.com. TeamPrevent International Group posiada autoryzację korporacji GM na prowadzenie szkoleń, wsparcie firm we wdrażaniu, prowadzeniu audytów wewnętrznych w obszarze QSB+.

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on linkedin
Udostępnij w LinkedIn
WORKSHOP – Czystość techniczna w praktyce

WORKSHOP – Czystość techniczna w praktyce

Już w kwietniu (16.04.2019) wraz z firmą 5sCONNECT zapraszamy na warsztaty „WORKSHOP – Czystość techniczna w praktyce”, które odbędą się we Wrocławiu. Specjalnie dla Państwa zostały zaplanowane interesujące prelekcje dotyczące

Czytaj więcej »

Konferencja VDA QMC

Chcielibyśmy zaprosić Państwa jako licencjonowanego partner VDA QMC w Polsce do bezpłatnego udziału w Konferencji orgaznizowanej przez VDA QMC. Konferencja odbędzie się  w dniu 20 maja 2014 r. we Wrocławiu.

Czytaj więcej »

V FLOŚ już za nami!

V edycja Forum Liderów Ochrony Środowiska odbyła się 12 marca 2014 r. w siedzibie Team Prevent Poland w Pszczynie. Tym razem FLOŚ było okazją do wymiany doświadczeń na temat Green

Czytaj więcej »