Aktualizacja programu! Szkolenie COVID-19 w Twoim zakładzie pracy – wyzwanie epidemiologiczne i prawne

Szkolenie, które powstało z myślą o uporządkowaniu informacji nt. COVID-19 oraz odpowiedzeniu osobom zarządzającym przedsiębiorstwem oraz odpowiedzialnym za aspekty epidemiologiczne na najczęściej pojawiające się pytania. Szkolenie składa się z dwóch części – prawnej oraz epidemiologicznej. Każdą z nich poprowadzi inny trener, specjalizujący się w danej dziedzinie.

W obecnym, bardzo dynamicznym czasie pandemii duża grupa pracodawców i pracowników znalazła się w potrzasku informacyjnym – ciągle zmieniająca się sytuacja prawna związana z epidemią, nowe obostrzenia, restrykcje, mnożąca się ilość pytań dotyczących bezpieczeństwa zdrowotnego, jak i prawnego.

AKTUALIZACJA PROGRAMU O ASPEKT SZCZEPIEŃ PRZECIWKO COVID-19!

Omawiane aspekty prawne związane będą między innymi z:

  • podstawami prawnymi poddania pracownika kwarantannie,
  • obowiązkiem powiadomienia pracodawcy i skutkami niewywiązania się pracownika z tego obowiązku,
  • możliwościami wykonywania pracy zdalnej przez pracownika poddanego kwarantannie,
  • kwarantanną a prawem do wynagrodzenia.

Zagadnienia części epidemiologicznej:

  • ocena ryzyka epidemiologicznego z uwzględnieniem szczepień przeciwko COVID-19,
  • ryzyko psychospołeczne – lekceważone skutki epidemii,
  • epidemia jako wyzwanie dla pracodawcy,
  • znaczenie edukacji zdrowotnej w powrocie do „normalności”,
  • szczepienia przeciwko COVID-19 – dowody naukowe, postrzeganie przez społeczeństwo a funkcjonowanie firmy.

Najbliższe terminy szkolenia online możesz sprawdzić w harmonogramie szkoleń – kliknij tutaj.

Trenerzy:

Mariusz Nowak – ekspert prawa pracy i ochrony danych osobowych.

Rozległą wiedzę z zakresu prawa pracy łączy z 25-letnim doświadczeniem zawodowym. W latach 1994-2020 zatrudniony w Państwowej Inspekcji Pracy, od 2003 r. na stanowisku nadinspektora pracy. Wykładowca akademicki prawa pracy. Od 1997 r. prowadzi szkolenia z zakresu prawa pracy, dla zróżnicowanej grupy odbiorców – od kadry menedżerskiej i kierowniczej do pracowników służby bhp.

Wioleta Kojzar – ekspert ds. zarządzania zdrowiem i zdrowia publicznego, specjalista ds. procedur związanych z bezpieczeństwem epidemiologicznym w zakładach pracy.

W swej codziennej pracy zajmuje się m.in. opracowywaniem programów bezpieczeństwa epidemiologicznego oraz prowadzeniem audytów epidemiologicznych.

Każdy uczestnik otrzyma certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu, a także materiały prawne i edukacyjne dotyczące COVID-19, takie jak plakaty i ulotki, które można wykorzystać w swojej firmie.

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on linkedin
Udostępnij w LinkedIn
Promocja na podręczniki VDA

50% rabatu na wybrane publikacje VDA

Wraz z początkiem grudnia startuje świąteczna akcja promocyjna Wydawnictwa Team Prevent! Tylko do 15 grudnia aż z 50% rabatem możesz kupić wybrane publikacje VDA w języku niemieckim. ➡ Wytwarzasz wyroby

Czytaj więcej »
7 prostych kroków do pracy zdalnej

7 prostych kroków do pracy zdalnej

Musisz przygotować pracowników do pracy w trybie home office?Nie wiesz, jakie oprogramowanie wybrać, aby dane Twojej firmy i Twoich klientów były bezpieczne?Brakuje Ci sprzętu? Wynajmij go!Zobacz, jak krok po kroku możemy

Czytaj więcej »
Wrześniowa kampania odpadowa

Wrześniowa kampania odpadowa

We wrześniu 2018 roku weszły w życie zmiany związane z gospodarką odpadami, które dotyczą każdego przedsiębiorcy wytwarzającego lub gospodarującego odpadami. Wprowadzone modyfikacje lub nowe obowiązki w ustawie odpadowej obejmują takie

Czytaj więcej »

Harmonogram szkoleń otwartych

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem szkoleń otwartych na październik/listopad 2015 r. Sprawdź harmonogram szkoleń: Harmonogram szkoleń otwartych Training timetable Kontakt ws. szkoleń oraz zgłoszenia: Dział Szkoleń tel.: +48 32

Czytaj więcej »