NOWOŚĆ “Specjalista ds. ochrony środowiska – aktualne przepisy prawne”

Specjalisto ds. ochrony środowiska!
Czy zaktualizowałeś już swoją wiedzę z zakresu aktualnych zmian w przepisach prawnych?

Zapraszamy na trzydniowe szkolenie otwarte Specjalista ds. ochrony środowiska – aktualne przepisy prawne w zakresie Prawa wodnego oraz zasad prawidłowej gospodarki odpadami w przedsiębiorstwie, które odbędzie się w Wiśle w dniach 21-23.02.2018.

Głównym celem trzydniowego intensywnego szkolenia jest aktualizacja wiedzy z zakresu zmieniających się przepisów prawnych w dziale ochrony środowiska.

Szkolenie ma charakter praktyczny. Trenerzy to pracownicy administracji państwowej, którzy poza znajomością prawa podzielą się również wieloletnim doświadczeniem praktycznym.

Skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły

Dominika Rozmus

tel.: +48 882 041 392

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on linkedin
Udostępnij w LinkedIn

O, choinka! Pożar!

W tym przedświąteczny czas chcielibyśmy zwrócić Państwa uwagę na kwestię bezpieczeństwa w trakcie świąt. Jak pokazują statystki święta to czas wzmożonej pracy strażaków, wzywanych do licznych pożarów choinek. W święta

Czytaj więcej »

Team Prevent partnerem CIOPu

Z dniem 1. października 2011 r. nasza firma podpisała porozumienie o współpracy z Centralnym Instytutem Ochrony Pracy – Państwowym Instytutem Badawczym. CIOP-PIB jest podstawową placówką naukowo-badawczą w Polsce zajmującą się

Czytaj więcej »