Nowości w ofercie wydawniczej

Wraz z końcem roku 2016 swoją działalność rozpoczęło Wydawnictwo TP z możliwością zakupu naszych publikacji poprzez sklep internetowy.

W pierwszej kolejności udostępniliśmy dla Państwa polskie tłumaczenie standardu IATF 16949, jedyne zaakceptowane przez VDA QMC, przedstawiciela IATF na nasz region. Sukcesywnie w naszej ofercie pojawiają się kolejne podręczniki i standardy VDA QMC i IATF, w polskiej, angielskiej i niemieckiej wersji językowej.

Jednak Wydawnictwo TP to nie tylko publikacje jakościowe, ale także szereg materiałów w zakresie zarządzania zdrowiem. Wśród nich znajdują się m.in.: tematyczne wachlarzyki, ulotki, plakaty czy instruktaże.

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on linkedin
Udostępnij w LinkedIn

Pierwszy brunch jakościowy za nami!

13 czerwca w Hotelu Quality Silesian w Katowicach odbył się  nasz pierwszy BRUNCH JAKOŚCIOWY, zorganizowany przez Team Prevent Poland dla naszych klientów. Pierwszym prelegentem był Pan Dariusz Grzegorczyk, który omówił

Czytaj więcej »

Bezpieczeństwo IT

McAfee, Inc., jeden z wiodących producentów oprogramowania antywirusowego opublikował statystyki dotyczące użytkowania urządzeń elektronicznych podczas urlopów i wakacji. Badania przeprowadzono na grupie respondentów liczącej ponad 9500 osób pochodzących z różnych

Czytaj więcej »