Nasi partnerzy

Auditor procesu VDA 6.3 – warsztaty dla certyfikowanych auditorów procesu (ID 341) - szkolenie wzorcowe 2021

VDA QMC

Częścią niemieckiego Verband der Automobilindustrie e. V. (VDA) jest Qualitäts Management Center (QMC). Zadania i oferta VDA QMC są tak różnorodne, jak codzienność przemysłu samochodowego. Zakres sięga od rozwoju systemów i metod po planowanie systemów zarządzania jakością w przemyśle samochodowym.

Firmy członkowskie VDA tworzą gremium jakościowe. Członkami tego grona są wszyscy niemieccy producenci samochodów oraz ich dostawcy reprezentowani przez szefów jakości. Reprezentację VDA przejmuje każdorazowo jeden z członków zarządu. SQD Alliance (dawniej Team Prevent Poland) jest jedynym certyfikowanym ośrodkiem szkoleniowym VDA QMC w Polsce niezmiennie od 2010 r. 

Szkolenia na licencji VDA QMC

Porozumienie dla bezpieczeństwa w budownictwie

Porozumienie dla Bezpieczeństwa w Budownictwie

W celu poprawy bezpieczeństwa na polskich budowach w 2010 roku podpisane zostało Porozumienie dla Bezpieczeństwa w Budownictwie, które wprowadza u swoich sygnatariuszy rozwiązania systemowe z dziedziny bhp, mające prowadzić do zmiany mentalności i przyzwyczajeń pracowników, wymiany doświadczeń oraz ujednolicenia podejścia do zagadnień bezpieczeństwa w budownictwie.

Firma SQD Alliance (dawniej Team Prevent Poland) została partnerem Porozumienia w 2014 roku. W ramach podjętej współpracy zostały opracowane specjalistyczne szkolenia okresowe bhp, które prowadzone są w oparciu o wspólne programy i prezentacje.

Szkolenia w ramach Porozumienia

abc jakości

Abc jakości

SQD Alliance (dawniej Team Prevent Poland) współpracuje z abcjakosci.pl – jest to portal internetowy, na łamach którego eksperci poruszają tematy związane z jakością, zarządzaniem i standardami.

Na stronie udostępniono kalendarz szkoleń, który umożliwia szybki wgląd online w szkolenia i treningi jakościowe. Uzupełnieniem jest słownik wyrażeń jakościowych, zawierający objaśnienia podstawowych zwrotów z zakresu jakości, systemów zarządzania, a także informacje na temat systemów oraz organizacji związanych z tym obszarem. Portal jest także doskonałym źródłem informacji o wydarzeniach branżowych.

UE Katowice

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach

SQD Alliance (dawniej Team Prevent Poland) we współpracy z Uniwersytetem Ekonomicznym w Katowicach oferuje studia, kształcące w zakresie zarządzania projektami w motoryzacji.

Automotive prężnie rozwija się od wielu lat. Każde przedsiębiorstwo działające w jej obrębie potrzebuje dobrze zarządzających menedżerów. Niniejszy kierunek został przygotowany z myślą o osobach, które pracują lub planują swoją karierę w firmach z branży motoryzacyjnej, gdzie obok wysoko rozwiniętych kompetencji technicznych potrzebne są wiedza i umiejętności menedżerskie.

WSH logo

Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu

SQD Alliance (dawniej Team Prevent Poland) we współpracy z Wyższą Szkołą Handlową we Wrocławiu oferuje studia, kształcące w zakresie metod i narzędzi stosowanych w przemyśle motoryzacyjnym.

  • „Zarządzanie jakością w branży automotive”

Studia doskonalą umiejętności dotyczące zarządzania jakością oraz promują interdyscyplinarne rozwiązania i metody w aspekcie praktycznego wykorzystania cyklu Deminga PDCA (planowanie, realizacja, kontrola, doskonalenie). Zajęcia prowadzone są przez trenerów z wieloletnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej.