Obowiązki prawne i wymagania dla przedsiębiorstw w zakresie ochrony środowiska

Zapraszamy na szkolenie otwarte Obowiązki prawne i wymagania dla przedsiębiorstw w zakresie ochrony środowiska, które odbędzie 9-11.11.2015 r. w Pszczynie.

Celem szkolenia jest przybliżenie i pogłębienie wiedzy z zakresu prawa ochrony środowiska, w szczególności dotyczącej obowiązków wynikających z  prawa. Szkolenie w sposób czytelny i przystępny przedstawia cały szereg wymagań i obowiązków ciążących na przedsiębiorcy z tytułu korzystania ze środowiska.

Dwudniowe szkolenie składać się będzie z części teoretycznej oraz części warsztatowej. Pierwszego dnia uczestnicy szkolenia zdobędą wiedzę w zakresie wymagań i obowiązków ciążących na przedsiębiorcy z tytułu korzystania ze środowiska. Drugiego dnia uczestnicy wezmą udział w praktycznych warsztatach.

Koszt uczestnictwa:
760,00 PLN/os.+ VAT

Kontakt i zgłoszenia:
Dział Handlowy
+48 32 32 63 008
szkolenia@teamprevent.com

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on linkedin
Udostępnij w LinkedIn

X Forum Automotive za nami!

W dniach 9-10 października br. w Karpaczu odbyło się X Jubileuszowe Forum Branży Motoryzacyjnej. Organizatorami konferencji byli Team Prevent Poland oraz TUV NORD Polska. Tegoroczne jubileuszowe Forum było szczególne. Jak

Czytaj więcej »

Międzynarodowy Dzień Walki z Rakiem

Nowotwory złośliwe są w Polsce drugą po chorobach układu krążenia najczęstszą przyczyną zgonów. W wyniku tych schorzeń umiera rocznie około 96 tysięcy Polaków, co stanowi 25% wszystkich zgonów. Prognozy na

Czytaj więcej »