unia_31

Obowiązki prawne i wymagania dla przedsiębiorstw w zakresie ochrony środowiska

Zapraszamy na szkolenie otwarte Obowiązki prawne i wymagania dla przedsiębiorstw w zakresie ochrony środowiska, które odbędzie 9-11.11.2015 r. w Pszczynie.

Celem szkolenia jest przybliżenie i pogłębienie wiedzy z zakresu prawa ochrony środowiska, w szczególności dotyczącej obowiązków wynikających z  prawa. Szkolenie w sposób czytelny i przystępny przedstawia cały szereg wymagań i obowiązków ciążących na przedsiębiorcy z tytułu korzystania ze środowiska.

Dwudniowe szkolenie składać się będzie z części teoretycznej oraz części warsztatowej. Pierwszego dnia uczestnicy szkolenia zdobędą wiedzę w zakresie wymagań i obowiązków ciążących na przedsiębiorcy z tytułu korzystania ze środowiska. Drugiego dnia uczestnicy wezmą udział w praktycznych warsztatach.

Koszt uczestnictwa:
760,00 PLN/os.+ VAT

Kontakt i zgłoszenia:
Dział Handlowy
+48 32 32 63 008
szkolenia@teamprevent.com

Udostępnij na Facebooku
Udostępnij w LinkedIn

Ogólnopolski Dzień Transplantologii

26 stycznia, w rocznicę pierwszego przeszczepu nerki, dokonanego w roku 1966 w Warszawie obchodzony jest Ogólnopolski Dzień Transplantologii. Ze statystyk wynika, że w roku 2015 dokonano 1514 przeszczepów*, jednak polskie

Czytaj więcej »

Wakacje z Team Prevent

Jak co roku w lipcu i sierpniu zapraszamy Państwa  do udziału w szkoleniach jakościowych, w tym w szkoleniach na licencji VDA QMC organizowanych w ramach akcji Wakacje z Team Prevent.

Czytaj więcej »