Oferujemy badania medycyny pracy dla osób wyjeżdżających do pracy na terenie Niemiec

Aktualizacja 2018 r.

Co Team Prevent wyróżnia od konkurencji?

  • Team Prevent jest członkiem grupy B·A·D GmbH z siedzibą w Bonn. Holding jest liderem niemieckiego rynku usług związanych z medycyną pracy.
  • Uwieńczeniem pozytywnego zakończenia naszych badań z zakresu medycyny pracy jest wydanie zaświadczenia w języku polskim oraz niemieckim, które jest honorowane w Niemczech.


Co może zyskać Twoja firma korzystając z naszych usług?

Pewność, że z naszym zaświadczeniem Państwa pracownicy będą mogli bez obaw pracować na terytorium Niemiec. Nasze formularze są uznane i sprawdzone przez niemieckie podmioty.

Dzięki współpracy z nami Państwa firma oszczędzi cenny czas i pieniądze:

  • Badania medycyny pracy odbędą się w Polsce, co wyklucza potrzebę przeprowadzenia ich poza granicami naszego kraju.
  • Posiadamy kilkadziesiąt placówek, dzięki czemu ograniczamy do minimum koszty i czas dojazdu Państwa pracowników na badania.
  • Wspomożemy dział H&R w Państwa firmie przejmując organizację i koordynację przebiegu badań.


Jakie badania organizujemy?

Organizujemy i przeprowadzamy dla Państwa następujące badania profilaktyczne pracowników:

  • Badania wstępne pracownika wykonywane przed rozpoczęciem pracy lub po zmianie stanowiska pracy.
  • Badania okresowe pracownika pracującego na danym stanowisku.
  • Badania kontrolne pracownika, które muszą być wykonane przed ponownym rozpoczęciem pracy u każdego pracownika, który przebywał na zwolnieniu lekarskim powyżej 30 dni.

 

Gdzie Państwa pracownicy mogą odbyć badania?

W Polsce nasze placówki są rozlokowane w większości województw i ich stolicach.

 

Jak wyglądają koszty badań medycyny pracy?

Koszt badań zależy od rodzaju stanowiska oraz zagrożeń z nim związanych, dla przykładu pracownicy administracyjno-biurowi, którzy pracują powyżej 4 godzin przy komputerze odbędą badania podstawowe laboratoryjne, konsultację z okulistą oraz lekarzem medycyny pracy, jeżeli ów pracownik jest dodatkowo na stanowisku kierowniczym skład badań powiększy się o EKG oraz cholesterol. Dla pracowników budowlanych pracujących powyżej 3 metrów badania będą zawierały podstawowe laboratoryjne oraz konsultacje ze specjalistami – neurologiem, laryngologiem, okulistą, i lekarzem medycyny pracy.

Forma płatności:

  • Faktura wystawiona na Państwa firmę z końcem bieżącego miesiąca.
  • Płatność przelewem w terminie 14 dni od wystawienia faktury.

 
Zachęcamy do kontaktu z nami, a wszelkie pytania prosimy kierować pod adresem:

Osoba koordynująca:

Edyta Sobol

+ 48 728 518 426

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on linkedin
Udostępnij w LinkedIn

Konferencja VDA QMC

Chcielibyśmy zaprosić Państwa jako licencjonowanego partner VDA QMC w Polsce do bezpłatnego udziału w Konferencji orgaznizowanej przez VDA QMC. Konferencja odbędzie się  w dniu 20 maja 2014 r. we Wrocławiu.

Czytaj więcej »
VDA 6.1 w polskiej wersji językowej

VDA 6.1 w polskiej wersji językowej

Wiedza na temat wyrobu i jego jakości jest przydatna w certyfikowaniu lub auditowaniu i ocenianiu systemu zarządzania jakością. Interakcje zachodzące pomiędzy wyrobem, procesem i systemem mogą doprowadzić do ujednolicania QMS

Czytaj więcej »

Zakończenie konkursu FIFA 2014

Wraz z ostatnim gwizdkiem finałowego meczu Mistrzostw Świata w piłce nożnej 2014 zakończył się również konkurs FIFA 2014 organizowany przez Team Prevent Poland. Dzięki specjalnie stworzonej platformie internetowej mogliśmy wraz

Czytaj więcej »

Forum Liderów HR

Wspólnie z Zakładem Doskonalenia Zawodowego w Katowicach oraz Śląską Wyższą Szkołą Zarządzania im. gen. Jerzego Ziętka w Katowicach zapraszamy na Forum Liderów HR, który odbędzie się 08.03.2016 r. w Katowicach.

Czytaj więcej »

Szkolenie: EKG w medycynie ratunkowej

Bardzo serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w organizowanym przez naszą firmę szkoleniu otwartym z elektrokardiografii w medycynie ratunkowej. Szkolenie to polecamy wszystkim tym osobom, które są związane z ratownictwem medycznym

Czytaj więcej »

Warsztaty z pierwszej pomocy u dzieci

Jak wskazują statystyki przynajmniej raz w życiu każdy z nas będzie miał okazję udzielić pierwszej pomocy, być może własnemu dziecko. Jeśli dodamy do tego, że ponad 40 procent wypadków jakim

Czytaj więcej »