OŚWIADCZENIE ZARZĄDU TEAM PREVENT POLAND SP. Z O.O.

Zarząd Team Prevent Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Pszczynie informuje, iż w dniu 6 czerwca 2014 r. Zwyczajne Zgromadzenie Wspólników podjęło uchwałę o odwołaniu Pana Jakoba Kani z funkcji Członka Zarządu Spółki. Odwołanie obowiązuje od dnia podjęcia uchwały.
Równocześnie w dniu 6 czerwca 2014 r. ze skutkiem natychmiastowym Zarząd odwołał prokurę Pani Barbarze Pala oraz Panu Markowi Czaja.
Wszelkie czynności podjęte w imieniu Team Prevent Poland Sp. z o.o. po dniu 6 czerwca 2014 r.  przez Pana Jakoba Kania, Panią Barbarę Pala oraz Pana Marka Czaja są w świetle prawa nieważne i nie wiążą Team Prevent Poland Sp. z o.o.
W sprawach dotyczących świadczenia usług przez Team Prevent Poland Sp. z o.o. i omówienia warunków współpracy prosimy kontaktować się z Panem Donatem Thomankiem – e-mail: donat.thomanek@bad-gmbh.de oraz Panem Dariuszem Grzegorczykiem – e-mail: dariusz.grzegorczyk@teamprevent.com.

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on linkedin
Udostępnij w LinkedIn

Cichy zabójca – CZAD

W trakcie trwania okresu grzewczego wzrasta zagrożenie zatrucia tlenkiem węgla zwanego potocznie CZADEM. Każdego roku z powodu zatrucia tlenkiem węgla- CZADEM, ginie kilkadziesiąt osób!!! Bardzo często nie ma to związku

Czytaj więcej »

Szkolenie: VDA 6.5 – Audyt wyrobu

Zapraszamy na szkolenie otwarte ” VDA 6.5 – Audyt wyrobu”. Termin: Pszczyna, 04.08.2015 Zawartość szkolenia: Cel i zakres stosowania. Przebieg audytu produktu. Program audytów. Plan audytu. Przeprowadzanie audytów produktu. Ocena

Czytaj więcej »
Auditowanie systemów zarządzania wg wytycznych ISO 19011

Szkolenie aktualizacyjne VDA 6.1

Zapraszamy do udziału w naszym najnowszym szkoleniu na licencji VDA QMC Szkolenie aktualizacyjne dla auditorów 1, 2 oraz 3 strony wg VDA 6.1, które odbędzie się 23.07.2018 r. w Pszczynie.

Czytaj więcej »