unia_31

Otwarte Dni Zdrowia

Podobnie jak w ubiegłym, również i w tym roku progi naszej firmy otworzą się, by zaprezentować szeroką ofertę Dni Zdrowia. W listopadzie zapraszamy Państwa do Pszczyny (05.11) oraz Legnicy (19.11).

Podczas Otwartych Dni Zdrowia będziecie się mogli Państwo poddać badaniom i pomiarom:

  • pomiar glukozy, cholesterolu i ciśnienia krwi,
  • pomiar BMI i tkanki tłuszczowej,
  • spirometria,
  • ABI (wskaźnik kostka-ramię),
  • Dermalux i techniki mycia rąk.

Przeprowadzone zostaną również prelekcje w zakresie ergonomii oraz ćwiczeń przy biurku. Dodatkowo na uczestników czekać będą takie stanowiska i aktywności jak:

  • wystawa dietetyczna,
  • platforma balansująca,
  • stanowisko pokazowe Mrówka Strażak,
  • masaże Work-Site.

Wspólnie ze specjalistami TP PL poszerzycie Państwo swoją wiedzę na temat zdrowego stylu życia oraz poznacie w praktyce możliwości i korzyści jakie daje zorganizowanie Dni Zdrowia dla swoich pracowników.

Badania pokazują, że ludzie spędzają ponad 50% swojego czasy w pracy, dlatego kluczowe dla ich zdrowia i samopoczucia stają się warunki, w których pracują. Zdrowi pracownicy są efektywniejsi i lepiej zmotywowani, a tym samym generują mniej kosztów dla swojego pracodawcy. Obniżone koszty absencji chorobowej, mniejsza liczba wypadków w pracy, niższe ryzyko zawodowe, a tym samym zmniejszone koszty ubezpieczeń, pozytywnie wpływają na finanse organizacji.

Doświadczenie uczy również, że inwestowanie w zdrowie pracowników ma zasadnicze znaczenie dla sukcesu przedsiębiorstwa. Dlatego warto zrobić pierwszy krok w kierunku wdrożenia polityki prozdrowotnej w Państwa firmie.

Otwarte Dni Zdrowia to także doskonała okazja do nawiązania nowych relacji biznesowych oraz poznania szerokiej oferty Team Prevent Poland. Udział w Otwartych Dniach Zdrowia jest bezpłatny.

Kontakt i zgłoszenia:
Anna Witkowska
+48 883 318 217

Udostępnij na Facebooku
Udostępnij w LinkedIn

Preparaty niebezpieczne

7 lipca 2010 r. weszło w życie Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 28 maja 2010 r. w sprawie informacji o preparatach niebezpiecznych, dla których karta charakterystyki nie musi być dostarczona

Czytaj więcej »

Alkohol i inne używki w miejscu pracy

Używkami nazywamy takie substancje szkodliwe,które nie są obojętne dla organizmu człowieka.Zaliczamy do nich zarówno alkohole i papierosy, ale także narkotyki (kokaina, heroina, marihuana)i powszechnie znane tzw. dopalacze, które różnią się

Czytaj więcej »
Marzec miesiącem zdrowego pracownika

Marzec miesiącem zdrowego pracownika

O zdrowie swoich pracowników warto dbać każdego dnia. Dlatego postanowiliśmy przygotować specjalnie dla Ciebie krótki przewodnik po najważniejszych obszarach tematycznych w zakresie działań prozdrowotnych, które możesz od razu wdrożyć w

Czytaj więcej »

Najnowsze zmiany w Kodeksie pracy 2016

1 stycznia 2016 roku weszły w życie nowe przepisy Kodeksu pracy. Najważniejsze zmiany w Kodeksie dotyczą umów o pracę oraz urlopów rodzicielskich. Aby odnaleźć się w gąszczu nowych przepisów zapraszamy

Czytaj więcej »