Otwarte Dni Zdrowia

Podobnie jak w ubiegłym, również i w tym roku progi naszej firmy otworzą się, by zaprezentować szeroką ofertę Dni Zdrowia. W listopadzie zapraszamy Państwa do Pszczyny (05.11) oraz Legnicy (19.11).

Podczas Otwartych Dni Zdrowia będziecie się mogli Państwo poddać badaniom i pomiarom:

  • pomiar glukozy, cholesterolu i ciśnienia krwi,
  • pomiar BMI i tkanki tłuszczowej,
  • spirometria,
  • ABI (wskaźnik kostka-ramię),
  • Dermalux i techniki mycia rąk.

Przeprowadzone zostaną również prelekcje w zakresie ergonomii oraz ćwiczeń przy biurku. Dodatkowo na uczestników czekać będą takie stanowiska i aktywności jak:

  • wystawa dietetyczna,
  • platforma balansująca,
  • stanowisko pokazowe Mrówka Strażak,
  • masaże Work-Site.

Wspólnie ze specjalistami TP PL poszerzycie Państwo swoją wiedzę na temat zdrowego stylu życia oraz poznacie w praktyce możliwości i korzyści jakie daje zorganizowanie Dni Zdrowia dla swoich pracowników.

Badania pokazują, że ludzie spędzają ponad 50% swojego czasy w pracy, dlatego kluczowe dla ich zdrowia i samopoczucia stają się warunki, w których pracują. Zdrowi pracownicy są efektywniejsi i lepiej zmotywowani, a tym samym generują mniej kosztów dla swojego pracodawcy. Obniżone koszty absencji chorobowej, mniejsza liczba wypadków w pracy, niższe ryzyko zawodowe, a tym samym zmniejszone koszty ubezpieczeń, pozytywnie wpływają na finanse organizacji.

Doświadczenie uczy również, że inwestowanie w zdrowie pracowników ma zasadnicze znaczenie dla sukcesu przedsiębiorstwa. Dlatego warto zrobić pierwszy krok w kierunku wdrożenia polityki prozdrowotnej w Państwa firmie.

Otwarte Dni Zdrowia to także doskonała okazja do nawiązania nowych relacji biznesowych oraz poznania szerokiej oferty Team Prevent Poland. Udział w Otwartych Dniach Zdrowia jest bezpłatny.

Kontakt i zgłoszenia:
Anna Witkowska
+48 883 318 217

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on linkedin
Udostępnij w LinkedIn

O, choinka! Pożar!

W tym przedświąteczny czas chcielibyśmy zwrócić Państwa uwagę na kwestię bezpieczeństwa w trakcie świąt. Jak pokazują statystki święta to czas wzmożonej pracy strażaków, wzywanych do licznych pożarów choinek. W święta

Czytaj więcej »

Zmiany w materiałach VDA QMC!

Dział szkoleń Team Prevent Poland informuje, iż VDA QMC aktualizuje materiały dotyczące kwalifikacji audytorów 3ciej strony i od września 2013 nie będzie już możliwości korzystania z aktualnych wersji. W związku

Czytaj więcej »

Czy jakości można się nauczyć?

Wywiad z Panem Jakobem Kanią, pochodzi z dodatku nr 104 "Kongresy i konferencje", dołączonego do "Dziennika Gazety Prawnej". Czy jakości można się nauczyć? Żeby odpowiedzieć na to pytanie, musielibyśmy zdefiniować

Czytaj więcej »

Nowy wykaz szkoleń na rok 2012

Ze względu na dynamiczny rozwój działu szkoleń, mamy przyjemność udostępnić Państwu katalog szkoleń na rok 2012. Spis szkoleń dostępny jest w formie PDF pod adresem: TeamPrevent_harmonogram_szkolen_2012 Istnieje także możliwość zamawiania

Czytaj więcej »