Otwarte Dni Zdrowia

Podobnie jak w ubiegłym, również i w tym roku progi naszej firmy otworzą się, by zaprezentować szeroką ofertę Dni Zdrowia. W listopadzie zapraszamy Państwa do Pszczyny (05.11) oraz Legnicy (19.11).

Podczas Otwartych Dni Zdrowia będziecie się mogli Państwo poddać badaniom i pomiarom:

  • pomiar glukozy, cholesterolu i ciśnienia krwi,
  • pomiar BMI i tkanki tłuszczowej,
  • spirometria,
  • ABI (wskaźnik kostka-ramię),
  • Dermalux i techniki mycia rąk.

Przeprowadzone zostaną również prelekcje w zakresie ergonomii oraz ćwiczeń przy biurku. Dodatkowo na uczestników czekać będą takie stanowiska i aktywności jak:

  • wystawa dietetyczna,
  • platforma balansująca,
  • stanowisko pokazowe Mrówka Strażak,
  • masaże Work-Site.

Wspólnie ze specjalistami TP PL poszerzycie Państwo swoją wiedzę na temat zdrowego stylu życia oraz poznacie w praktyce możliwości i korzyści jakie daje zorganizowanie Dni Zdrowia dla swoich pracowników.

Badania pokazują, że ludzie spędzają ponad 50% swojego czasy w pracy, dlatego kluczowe dla ich zdrowia i samopoczucia stają się warunki, w których pracują. Zdrowi pracownicy są efektywniejsi i lepiej zmotywowani, a tym samym generują mniej kosztów dla swojego pracodawcy. Obniżone koszty absencji chorobowej, mniejsza liczba wypadków w pracy, niższe ryzyko zawodowe, a tym samym zmniejszone koszty ubezpieczeń, pozytywnie wpływają na finanse organizacji.

Doświadczenie uczy również, że inwestowanie w zdrowie pracowników ma zasadnicze znaczenie dla sukcesu przedsiębiorstwa. Dlatego warto zrobić pierwszy krok w kierunku wdrożenia polityki prozdrowotnej w Państwa firmie.

Otwarte Dni Zdrowia to także doskonała okazja do nawiązania nowych relacji biznesowych oraz poznania szerokiej oferty Team Prevent Poland. Udział w Otwartych Dniach Zdrowia jest bezpłatny.

Kontakt i zgłoszenia:
Anna Witkowska
+48 883 318 217

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on linkedin
Udostępnij w LinkedIn
7 prostych kroków do pracy zdalnej

7 prostych kroków do pracy zdalnej

Musisz przygotować pracowników do pracy w trybie home office?Nie wiesz, jakie oprogramowanie wybrać, aby dane Twojej firmy i Twoich klientów były bezpieczne?Brakuje Ci sprzętu? Wynajmij go!Zobacz, jak krok po kroku możemy

Czytaj więcej »