Otwórzmy serca: Udało się!

Zbiórka pieniędzy dla Kasi, młodej mamy, która walczy z rakiem została zakończona. Udało się zebrać całą potrzebną kwotę! Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy dołączyli się do naszej firmowej zbiórki wspierając naszą skarbonkę na stronie siepomaga.pl, ale także tym, którzy pomogli we własnym zakresie.

Zachęcamy do wspierania innych charytatywnych akcji Team Prevent Poland, jak również do innych form szerzenia dobra.

Zarząd TPPL

——————————–

Choroba przychodzi niespodziewanie, dotyka w każdym wieku. Często jest to ktoś z naszego najbliższego otoczenia, tak jest niestety tym razem. Dlatego dzisiaj chcemy Was prosić o wspólne wsparcie finansowe na leczenie Kasi Rudzińskiej.

Kasia zmaga się z nowotworem jelita grubego z przerzutami na wątrobę. Badania wykazały, że Kasia ma mutację genu KRAS, który jest odpowiedzialny za nowotwory trzustki, tarczycy, jelita grubego, płuc oraz szpiku kostnego. Kasia właśnie skończyła czwarty cykl chemioterapii. Przed nią jeszcze dwie ciężkie operacje, usuniecie guza pierwotnego w jelicie grubym, oraz zmian w wątrobie. A leczenie jest bardzo drogie.

Jako firma, wraz z naszymi pracownikami, wspólnie wspieramy Kasię. Serdecznie zachęcamy wszystkich do przyłączenia się do zbiórki – na stronie siepomaga.pl utworzyliśmy specjalną skarbonkę, do której można wpłacać środki. Link do skarbonki: www.siepomaga.pl/tpdlakasi

W takich chwilach liczy się każda złotówka!

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on linkedin
Udostępnij w LinkedIn

Otwarte Dni Zdrowia

Podobnie jak w ubiegłym, również i w tym roku progi naszej firmy otworzą się, by zaprezentować szeroką ofertę Dni Zdrowia. W listopadzie zapraszamy Państwa do Pszczyny (05.11) oraz Legnicy (19.11).

Czytaj więcej »

XIV Konferencja Forum Liderów Bezpiecznej Pracy

Tegoroczna, czternasta już Konferencja Liderów Bezpiecznej Pracy organizowana przez CIOP-PIB miała miejsce 14. i 15. listopada w Katowicach. W tym roku tematem Konferencji była "Komunikacja na rzecz bezpieczeństwa w przedsiębiorstwie”.

Czytaj więcej »