Pierwsza pomoc u dzieci

Jak wskazują statystyki przynajmniej raz w życiu każdy z nas będzie miał okazję udzielić pierwszej pomocy, być może własnemu dziecko.

Jeśli dodamy do tego, że ponad 40 procent wypadków jakim ulegają dzieci, zdarza się w domu okazuje się, że znajomość zasad udzielania pierwszej pomocy powinna być obligatoryjna dla każdego rodzica czy opiekuna.

Okres wakacyjny szczególnie sprzyja rodzinnym wyjazdom, to czas wzmożonej aktywności i wysiłku Twojego dziecka. Od lat dane dane policji pokazują, że najwięcej wypadków z udziałem dzieci odnotowywanych jest właśnie w miesiącach letnich: czerwcu, lipcu i sierpniu.

Dlatego już teraz pomyśl o jego bezpieczeństwie i weź udział w warsztatach pierwszej pomocy u dzieci. Uczestnictwo w warsztatach da Ci pewność, że w sytuacji zagrażającej życiu lub zdrowiu dziecka będziesz wiedzieć jak efektywnie udzielić pierwszej pomocy.

Warsztaty odbędą się w lipcu i sierpniu, w godzinach popołudniowych. Szczegóły już wkrótce na naszej stronie internetowej sqda.pl.

Zapytaj o warsztaty pierwszej pomocy u dzieci

Dowiedz się więcej o pierwszej pomocy

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on linkedin
Udostępnij w LinkedIn
Zasady zarządzania stresem

Zasady zarządzania stresem

Stres jest jednym z najczęstszych problemów, z jakimi borykają się ludzie w dzisiejszych czasach. Dotyka osób wszędzie, bez względu na wiek, płeć czy zawód. Stres, jak każdy dobrze wie, może

Czytaj więcej »
Częstotliwość szkoleń okresowych bhp

Częstotliwość szkoleń okresowych bhp

Obowiązkiem pracodawcy jest nie tylko zapewnienie odpowiednich warunków pracy, ale też zorganizowanie szkoleń dla pracowników, przystosowujących do wykonywania zawodu. Jednym z najważniejszych zobowiązań pracodawcy jest konieczność przeprowadzania obowiązkowych szkoleń bhp.

Czytaj więcej »