Piknik zdrowia i bezpieczeństwa za nami!

Po raz kolejny firma Team Prevent zorganizowała i przeprowadziła Dni Zdrowia. Tym razem przyjęły one formę Piknik zdrowia i bezpieczeństwa. Pracownicy klienta wraz z całymi rodzinami mogli skorzystać z licznych stanowisk i punktów pomiarów.

Miś Bohater skradł serca wszystkich dzieci, wraz z instruktorami uczyły się jak prawidłowo wzywać pogotowie ratunkowe oraz jak udzielać pierwszej pomocy. Tym sposobem dzieci w formie zabawy uczą zasad bezpieczeństwa, wzbogacają wiedzę z dziedziny zdrowia i kształtują postawę prozdrowotną.

Dorośli mogli z kolei skorzystać z wielu badań, które z całą pewnością dały do myślenia na temat ich własnego stanu zdrowia. Wystawa dietetyczna i higiena rąk pokazały, że w codziennych nawykach higienicznych czy też żywieniowych trzeba jeszcze sporo poprawić, transport ręczny, alkogogle i pokaz pierwszej pomocy przypomniały o zasadach bezpieczeństwa, a sportowa ulica wraz z konkursami zaktywizowały całe rodziny i zintegrowały zarówno dorosłych jak i dzieci.

Niezwykle cieszymy się, że polskie firmy coraz poważniej podchodzą do zagadnień prozdrowotnych i poprzez eventy firmowe uświadamiają swoim pracownikom, jak duży wpływ na ich stan zdrowia ma codzienna dieta czy styl życia, który prowadzą.

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on linkedin
Udostępnij w LinkedIn

Zdrowi w pracy i po pracy

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszym nowym pakietem, pt. „Zdrowi w pracy i po pracy”, który oferuje przeprowadzenie analizy stanu zdrowia pracowników, na podstawie

Czytaj więcej »

Kompetentne zarządzanie stresem

KOMPETENTNE ZARZĄDZANIE STRESEM Pszczyna, 25-26 kwietnia  Celem szkolenia Kompetentne zarządzanie stresem jest nauka umiejętności niwelowania negatywnych  skutków stresu, a w konsekwencji utrzymanie skuteczności i efektywności

Czytaj więcej »