Fundusze Unijne

Piknik zdrowia i bezpieczeństwa za nami!

Po raz kolejny firma Team Prevent zorganizowała i przeprowadziła Dni Zdrowia. Tym razem przyjęły one formę Piknik zdrowia i bezpieczeństwa. Pracownicy klienta wraz z całymi rodzinami mogli skorzystać z licznych stanowisk i punktów pomiarów.

Miś Bohater skradł serca wszystkich dzieci, wraz z instruktorami uczyły się jak prawidłowo wzywać pogotowie ratunkowe oraz jak udzielać pierwszej pomocy. Tym sposobem dzieci w formie zabawy uczą zasad bezpieczeństwa, wzbogacają wiedzę z dziedziny zdrowia i kształtują postawę prozdrowotną.

Dorośli mogli z kolei skorzystać z wielu badań, które z całą pewnością dały do myślenia na temat ich własnego stanu zdrowia. Wystawa dietetyczna i higiena rąk pokazały, że w codziennych nawykach higienicznych czy też żywieniowych trzeba jeszcze sporo poprawić, transport ręczny, alkogogle i pokaz pierwszej pomocy przypomniały o zasadach bezpieczeństwa, a sportowa ulica wraz z konkursami zaktywizowały całe rodziny i zintegrowały zarówno dorosłych jak i dzieci.

Niezwykle cieszymy się, że polskie firmy coraz poważniej podchodzą do zagadnień prozdrowotnych i poprzez eventy firmowe uświadamiają swoim pracownikom, jak duży wpływ na ich stan zdrowia ma codzienna dieta czy styl życia, który prowadzą.

Udostępnij na Facebooku
Udostępnij w LinkedIn

Chcesz o coś zapytać?