Piknik zdrowia i bezpieczeństwa za nami!

Po raz kolejny firma Team Prevent zorganizowała i przeprowadziła Dni Zdrowia. Tym razem przyjęły one formę Piknik zdrowia i bezpieczeństwa. Pracownicy klienta wraz z całymi rodzinami mogli skorzystać z licznych stanowisk i punktów pomiarów.

Miś Bohater skradł serca wszystkich dzieci, wraz z instruktorami uczyły się jak prawidłowo wzywać pogotowie ratunkowe oraz jak udzielać pierwszej pomocy. Tym sposobem dzieci w formie zabawy uczą zasad bezpieczeństwa, wzbogacają wiedzę z dziedziny zdrowia i kształtują postawę prozdrowotną.

Dorośli mogli z kolei skorzystać z wielu badań, które z całą pewnością dały do myślenia na temat ich własnego stanu zdrowia. Wystawa dietetyczna i higiena rąk pokazały, że w codziennych nawykach higienicznych czy też żywieniowych trzeba jeszcze sporo poprawić, transport ręczny, alkogogle i pokaz pierwszej pomocy przypomniały o zasadach bezpieczeństwa, a sportowa ulica wraz z konkursami zaktywizowały całe rodziny i zintegrowały zarówno dorosłych jak i dzieci.

Niezwykle cieszymy się, że polskie firmy coraz poważniej podchodzą do zagadnień prozdrowotnych i poprzez eventy firmowe uświadamiają swoim pracownikom, jak duży wpływ na ich stan zdrowia ma codzienna dieta czy styl życia, który prowadzą.

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on linkedin
Udostępnij w LinkedIn

Piknik zdrowia i bezpieczeństwa za nami!

Po raz kolejny firma Team Prevent zorganizowała i przeprowadziła Dni Zdrowia. Tym razem przyjęły one formę Piknik zdrowia i bezpieczeństwa. Pracownicy klienta wraz z całymi rodzinami mogli skorzystać z licznych

Czytaj więcej »

Team Prevent partnerem CIOPu

Z dniem 1. października 2011 r. nasza firma podpisała porozumienie o współpracy z Centralnym Instytutem Ochrony Pracy – Państwowym Instytutem Badawczym. CIOP-PIB jest podstawową placówką naukowo-badawczą w Polsce zajmującą się

Czytaj więcej »

XIV Konferencja Forum Liderów Bezpiecznej Pracy

Tegoroczna, czternasta już Konferencja Liderów Bezpiecznej Pracy organizowana przez CIOP-PIB miała miejsce 14. i 15. listopada w Katowicach. W tym roku tematem Konferencji była "Komunikacja na rzecz bezpieczeństwa w przedsiębiorstwie”.

Czytaj więcej »
Pierwsza pomoc pandemia wakacje

Szkolenia pierwsza pomoc

Seminarium “Pierwsza pomoc w czasie pandemii” oraz wakacyjna promocja Nowe wytyczne ERC dot. COVID-19 Obecnie, mając na uwadze kryzys spowodowany pandemią COVID-19 naturalnym jest, że próbujemy optymalizować koszty. Na zdrowiu

Czytaj więcej »