Podsumowanie Dnia Otwartych Drzwi w Lublinie

Impreza miała charakter otwarty i cieszyła się dużym zainteresowaniem, czego dowodem była obecność licznych przedstawicieli firm działających na obszarze województwa lubelskiego.
W ramach Dni Otwartych Drzwi Oddziału Lublin odbyły się dwie prelekcje. Jedna z nich była poświęcona zagadnieniom ergonomii pracy w przedsiębiorstwach, w trakcie drugiej natomiast zwrócono uwagę na zagadnienia dotyczące udzielania pierwszej pomocy w wypadkach komunikacyjnych. Każdy z tych tematów spotkał się z dużym zainteresowaniem ze strony uczestników, którzy później żywo dyskutowali z prelegentami zadając wiele pytań.
W trakcie Dni Otwartych Drzwi uczestnicy mieli również możliwość przećwiczenia prowadzenia resuscytacji krążeniowo-oddechowej jak również zmierzenia się między sobą w rozgrywkach zręcznościowych, które zostały przygotowane specjalnie na tę okazję. Nie zabrakło również konkursu wiedzy o bezpieczeństwie i higienie pracy. 
Dni Otwartych Drzwi Oddziału Lublin okazały się być sukcesem. Sami uczestnicy w trakcie spotkania zgłosili zapotrzebowanie na tego typu spotkania.
Ze swej strony chcielibyśmy w tym miejscu podziękować wszystkim uczestnikom spotkania za obecność i wkład w aktywne uczestnictwo. Dzięki Państwu to spotkanie było budujące i utwierdziło nas w przekonaniu, że podejmowane przez nas inicjatywy tworzenia miejsc wymiany doświadczeń w zakresie bezpieczeństwa pracy są słuszne i potrzebne. Mamy nadzieję, że i Państwo ten czas spędzony z nami będą mile wspominać i już wkrótce będziemy mieli znów okazję się z Państwem zobaczyć.
Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on linkedin
Udostępnij w LinkedIn

Staż Sukcesem Naukowca

    W ramach projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej  i zaangażowania Team Prevent Poland polscy naukowcy mają szansę połączenia swojej wiedzy teoretycznej z podejściem praktycznym. Jesteśmy pewni, że staż

Czytaj więcej »
Brunch Jakościowy Automotive z kobiecą pasją 03

Automotive (z) kobiecą pasją

23 maja 2019, w oddziale Team Prevent w Bielanach Wrocławskich odbył się Brunch Jakościowy. Tym razem dedykowany kobietom pracującym w branży motoryzacyjnej. Ta edycja nosiła nazwę „Automotive (z) kobiecą pasją”

Czytaj więcej »

Team Prevent w Salonie Bezpieczeństwa!

Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzin naszego stoiska w tegorocznej edycji Salonu Bezpieczeństwa Pracy w Przemyśle, który odbędzie się w dniach 4-7 czerwca 2013 r. w Poznaniu w ramach targów Innowacje-Technologie-Maszyny

Czytaj więcej »

Winflector

W swoich działaniach stawiamy na najlepsze rozwiązania i oprogramowanie wiodących firm w branży. Od kilku lat korzystamy i polecamy naszym klientom oprogramowanie firm partnerskich, m.in. Winflector. Winflector to szybkie, bezpieczne

Czytaj więcej »