Podsumowanie Dnia Otwartych Drzwi w Lublinie

Impreza miała charakter otwarty i cieszyła się dużym zainteresowaniem, czego dowodem była obecność licznych przedstawicieli firm działających na obszarze województwa lubelskiego.
W ramach Dni Otwartych Drzwi Oddziału Lublin odbyły się dwie prelekcje. Jedna z nich była poświęcona zagadnieniom ergonomii pracy w przedsiębiorstwach, w trakcie drugiej natomiast zwrócono uwagę na zagadnienia dotyczące udzielania pierwszej pomocy w wypadkach komunikacyjnych. Każdy z tych tematów spotkał się z dużym zainteresowaniem ze strony uczestników, którzy później żywo dyskutowali z prelegentami zadając wiele pytań.
W trakcie Dni Otwartych Drzwi uczestnicy mieli również możliwość przećwiczenia prowadzenia resuscytacji krążeniowo-oddechowej jak również zmierzenia się między sobą w rozgrywkach zręcznościowych, które zostały przygotowane specjalnie na tę okazję. Nie zabrakło również konkursu wiedzy o bezpieczeństwie i higienie pracy. 
Dni Otwartych Drzwi Oddziału Lublin okazały się być sukcesem. Sami uczestnicy w trakcie spotkania zgłosili zapotrzebowanie na tego typu spotkania.
Ze swej strony chcielibyśmy w tym miejscu podziękować wszystkim uczestnikom spotkania za obecność i wkład w aktywne uczestnictwo. Dzięki Państwu to spotkanie było budujące i utwierdziło nas w przekonaniu, że podejmowane przez nas inicjatywy tworzenia miejsc wymiany doświadczeń w zakresie bezpieczeństwa pracy są słuszne i potrzebne. Mamy nadzieję, że i Państwo ten czas spędzony z nami będą mile wspominać i już wkrótce będziemy mieli znów okazję się z Państwem zobaczyć.
Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on linkedin
Udostępnij w LinkedIn
Katalog szkoleń 2019

Katalog szkoleń 2019

Pobierz Katalog szkoleń 2019 i zapoznaj się z naszymi szkoleniami! Przedstawiamy nowy Katalog szkoleń na rok 2019, w którym oferujemy zarówno znane i sprawdzone produkty naszej firmy, jak również zupełnie

Czytaj więcej »
Auditowanie systemów zarządzania wg wytycznych ISO 19011

Szkolenie aktualizacyjne VDA 6.1

Zapraszamy do udziału w naszym najnowszym szkoleniu na licencji VDA QMC Szkolenie aktualizacyjne dla auditorów 1, 2 oraz 3 strony wg VDA 6.1, które odbędzie się 23.07.2018 r. w Pszczynie.

Czytaj więcej »
Otwórzmy serca: Udało się!

Otwórzmy serca: Udało się!

Zbiórka pieniędzy dla Kasi, młodej mamy, która walczy z rakiem została zakończona. Udało się zebrać całą potrzebną kwotę! Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy dołączyli się do naszej firmowej zbiórki wspierając naszą

Czytaj więcej »